väravad: 40., 76. Alexandra Popp – 45. ov. Merle Frohms

Hoiatused: 74. Giulia Gwinn, 90+4. Lena Oberdorf – 21. Sandie Toletti, 56. Selma Bacha

Saksamaa: Merle Frohms, Giulia Gwinn, Kathrin-Julia Hendrich, Marina Hegering (81. Sara Doorsoun), Felicitas Rauch, Lina Magull (68. Linda Dallmann), Lena Oberdorf, Sara Däbritz (68. Sydney Lohmann), Svenja Huth (90+1. Tabea Wassmuth), Jule Brand, Alexandra Popp.
Varus: Almuth Schult, Ann-Katrin Berger, Sophia Kleinherne, Lena Lattwein, Lea Schüller, Sydney Lohmann, Laura Freigang, Nicole Anyomi, Linda Dallmann, Tabea Wassmuth, Sara Doorsoun.

Prantsusmaa: Pauline Peyraud-Magnin, Eve Perisset, Griedge Mbock Bathy, Wendy Renard, Sakina Karchaoui, Charlotte Bilbault, Sandie Toletti (80. Ouleymata Sarr), Grace Geyoro, Kadidiatou Diani, Melvine Malard (46. Selma Bacha), Delphine Cascarino (61. Clara Mateo).
Varus: Mylene Chavas, Justine Lerond, Ella Palis, Marion Torrent, Aissatou Tounkara, Clara Mateo, Selma Bacha, Kenza Dali, Sandy Baltimore, Ouleymata Sarr, Hawa Cissoko.

Jalgpalli naiste Euroopa meistrivõistluste teises poolfinaalis alistas Saksamaa koondis Prantsusmaa 2:1 ja kohtub finaalis võõrustaja Inglismaaga. Saksamaa ründetäht Alexandra Popp viis 40. minutil sakslannad juhtima, aga 45. minutil õnnestus Prantsusmaal viigistada, kui Kadidiatou Diani löök läks kirja Saksamaa väravavahi Merle Frohmsi omaväravana. Suurema osa teisest poolajast püsis tablool viigiseis, aga 76. minutil lõi Popp oma teise värava ja sellele Prantsusmaa enam vastata ei suutnud. Saksamaa tuli Euroopa meistriks vahemikus 1989 kuni 2013 kokku kaheksa korda ehk vaid korra – 1993. aastal jäädi neljandaks. 2017. aasta Euroopa meistrivõistlustel piirduti koguni veerandfinaaliga.

Päev varem toimunud poolfinaalist Rootsist 4:0 jagu saanud Inglismaa jõudis finaali kolmandat korda – nii 1984. aastal kui ka 2009. aastal tuli aga finaali järel murult kaotajana lahkuda. Seejuures 2009. aastal alistuti esikohamatšis just Saksamaale.