Tallinna FC Flora: 12-Jerofejeva(vv), 8-Tarkmeel(59`. … ), 11-Saulep(73`.71-Põlismäe), 14-Õunpuu, 16-Volkov, 19-Ivanova, 30-Räämet(k), 33-Rosen(73`.66-Busch), 59-Tammik, 61-Saar(59`.Lutter), 72-Lillemäe (59`.13-Teern)
varus: 2-Uleksin, 3-Lutter, 13-Teern , 66-Busch, 71-Põlismäe, 98-Eisman

Põlva Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa(75`.19-Mairit Laanesaar), 9-Karmen Piirimaa, 3-Elina Kahar, 53-Kärt Kaseorg, 8-Ita Lillo, 20-Kristin Kukli (75`.32-Ketlin Pindis), 7-Ave-Lii Laas, 6-Hanna Parv, 10-Kärt Hüdsi, 5-Kaisa Liina Keps.
varus: 19-Mairit Laanesaar, 32-Ketlin Pindis.

Naiskond kohtus laupäeval tabeliliidri FC Floraga. Alles kesknädalal raske karikamängu Tallinna Kaleviga pidanud allegrod alustasid kohtumst kindlalt, hoides oma värava puutumatuna ligi pool tundi. Seejärel väsiti silmnähtavalt, Flora surve kasvas ning 27.minutil avas Lisette Tammik skoori. Seitse minutit hiljem suurendas Ivanova edunumbrid 2:0 peale. Poolaeg tiksus lõpu poole kui taaskord kukkus läbi Lootose vasak äär ja väravaesisest saginast läks pall võrku kolmandatki korda. Poolaja eeviimasel minutil teenis Lootos oma esimese nurgalöögi, millest aga midagi ohtlikku ei sündinud.

Teist poolaega alustas aktiivsemalt kodunaiskond, surudes allegrod üha sügavamale oma trahvikasti. 54.minutil tegi kapten Laas täiesti tarbetu vea trahvikastist välja liikunud Lisette Tammiku vastu ja viimane realiseeris kohtuniku poolt määratud penalti kindlalt. Mängu initsiatiiv liikus üha rohkem Florale, vaid Karina Piirimaa tõrjed hoidsid numbreid tablool suurenemast. 59 minutil vahetus Floralt. Tarkmeel ja Lillemäe välja, Teern ja …sisse. 62.minutil kukkus taaskord kokku vasak äär ja olukorda päästma rutanud Karmen Piirimaa oli trahvikasti piiril sunnitud tegema  vea.  Kohtuniku määratud penalti realiseeris taaskord Tammik. 70.minutil oli värav õhus, aga Karina hea tõrje blokeeris Teerni lähilöögi, ka lahtine pall suudeti seekord klaarida. Lootos tegi veerand tundi enne kohtumise lõppu topeltvahetuse. Välja Kukli ja Katrin Piirimaa, sisse Ketlin Pindis ja Mairit Laanesaar. 80.minutil eksis söödu lõikamisel Laas ja trahvikastis markeerimata jäetud Teern lõi seisuks 6:0. 87.minutil põrkasid võitluses peapalli pärast kokku Hüdsi ja Räämet, mille tagajärjel jäi Lootos väljakule kümnekesi. Kohtumise viimasel minutil eksisid florakad väravaesisel söödul, aga Hanna Parv ei suutnud palli väravasse toimetada. Kohtumise teisel üleminutil vormistas Teerni poolt lati alla suunatud löök ühepoolse kohtumise lõpptulemuseks 7:0.

Naiskonna järgmine mäng on nädala pärast, kolmapäeval kui Tallinnas mängitakse järele 1.vooru edasi lükatud kohtumine Tallinna Kaleviga.

Enne mängu …

Abitreener Maria Sootak: “Põlvaga me selles aastanumbris esindusnaiskonnaga veel kohtunud pole, aga varasemad kogemused näitavad, et tegemist on ettearvamatu vastasega. Sellises olukorras on oluline, et mängijad ja personal oleksid kohanemisvõimelised ja analüütilised igas mängu faasis algusest lõpuni”.

Valeria Liik: “Selle hooaja esimene mäng kodumurul. Kohtumine Põlvaga tuleb kindlasti raske, kuid läheme oma võiduseeriat jätkama. Tule staadionile”!

Kaido Kukli: “Mäng valitseva meistri ja hetkel tabeliliidri vastu. Karikamängu hea mängu pealt prooviks ka Florale vastu hakata.”

Elina Kahar: “Vastased on tugevad, aga naiskond oskab näidata head vastupanu. Tuleb kaitses korralikku tööd teha ja ründes tekkinud võimalused ära realiseerida.”