Rahvusvaheline noorte saalijalgpalliturniir Lootos CUP 2020 mängitakse Põlva valla, Ahja Spordisaalis 8-9.veebruaril ja Mesikäpa hallis 15 ja 16. veebruaril.

Turniirile on registreerunud 59 võistkonda 22 erinevast Eesti, Läti ja Venemaa klubist. 

Traditsiooniliselt on suurima arvu võistkondadega (10) esindatud korraldajaklubi Lootos. Kuus võistkonda on registreerinud Tartu JK Tammeka, viie võistkonnaga osalevad FC Elva ja Võru FC Helios. Neile järgnevad FC Helios Tartu nelja ning Rakvere JK Tarvas kolme võistkonnaga. Kahe võistkonnaga on saabumas  Puhja SK Barca, Valga FC Warrior ja  FC Tarvastu ja Tõrva JK Ühendmeeskonnad. Ühe tiimi panevad välja Tallinna FC Flora, FC Otepää, FC  Peipsi United junior, Tartu FC Santos, Tartu Kalev jalgpalliakadeemia ja  FC Valga.

Esmakordselt osalevad turniiril  Harju JK (vanuseklassides U9, U10, U11), Kohtla-Järve JK Järve (U10, U11, U12), JK Saarepiiga (tüdrukute U12) ja JK Leisi (poiste U12).

Välismaa võistkondadest toovad turniirile rahvusvahelist hõngu esmakordselt turniiril osalev Aluksne Spordikool kolme võistkonnaga (U8, U9, U10) ja Pihkva “FK Strela” (U12 vanusegruppis a võistkonda)

Lootos CUP on Eesti vanem , järjepidevalt toimuv, saalijalgpalliturniir noortele. Turniir mängitakse veebruari kahel esimesel nädalavahetusel. 8-9  veebruaril mängitakse Ahjal ja 15-16. veebruaril Põlvas, mesikäpa hallis. Eelnevatel aastatel on Eesti, Läti ja Venemaa klubidest turniiril osalenud ühtekokku 1055 võistkonda enam kui 10 tuhande noore jalgpalluriga.

Turniiril mängitakse ühtekokku viies (U8, U9, U10, U11 ja U12) poiste ja kolmes (U10, U12 ja U15) tüdrukute vanuseklassis.

Alagruppide loosimine nädalavahetusel.

 

Turniiri toetab:

 

Lisa kommentaar