Kohtunik: Kaarel Kuznetsov, abikohtunikud: Roman Treial, Igor Kübarsepp

Hoiatused: 21-Viktor Fjodorov, 27-Maksim Ristimägi, 58.Sergei Popov, 63-Valeri Bespalov (kõik JK Järve) –  74.Tauri Kolk, 80.Aleksandr Kuturin (mõlemad Lootos)

Eemaldamine: 34. Viktor Fjodorov (JK Järve)

JK Järve: Gribanov, Kreiveld, Dvoretski, Vigovski, Tišin, Stratiitšuk, Bespalov, Fjodorov, Ristimägi, S.Popov, V.Popov varus: Timur Abubov, Tõrsa, Poljakov   treener: Timur Abubov

FC Lootos: 1-Markus Villako, 26-Jürgen Juks(k), 29-Rasmus Mathias Mõttus, 31-Helander Vist, 10-Rainer Jüriöö, 14-Indrek Nemvalts(69. 15-Karol-Ari Krimses), 30-Stefan-Ander Ploom, 8-Andre Kukk, 14-Tauri Kolk, 17-Martin Adusoo, 72-Aleksandr Kuturin, varus: Karol-Ari Krimses treener Rauno Puusepp

Lootos alustas 4-3-3 formatsioonis ja mäng võeti algusest peale oma kontrolli alla. Juba esimestel minutitel oli hea võimalus juhtima minna, paraku tuli väravat oodata 11. minutini, siis teeniti nurgalöök. Vastaste väravavaht läks palli püüdma aga pillas selle ja Martin Adusoo lükkas palli väravasse 1-0. 18. minutil teenis Martin vastaste kastis penalti kui talle jalga hüpati. Tauri Kolk realiseeris penalti kindlalt, seisuks 2-0. 23. minutil andis Andre Kukk palli üle vastaste kaitseliini Martin Adusoole kes läks vv 1vs1 ja ei eksinud. 3-0 Lootosele. 30. min andis Stefan-Ander Ploom pika diagonaali vasakul äärel olevale Martin Adusoole ja Adusoo söötis vastaste karistusalasse Andre Kukele kes lõi seisuks 4-0. 34.minutil teenisid vastased 25 meetri pealt karistuslöögi. Löök läks värava keskele, otse väravavaht Markus Villakole sülle aga Villakol põrkab pall lahti ja vastane sai oma esimese värava.
Vastane võttis väravast palli ja Tauri Kolk läks palli tagasi võtma tema käest ja siis tuli teine vastane ja hüppas Tauri pikali, mille peale kohtunik näitas Järve mängijale otse punast kaarti.
44. minutil võitis vastane meie vasakult äärelt palli ja tsenderdas kõrge palli meie värava peale. Villako tõrjus palli enda seljataha ja vastane jõudis sinna esimesena ning lõi Kohtla-Järve teise. Poolajaseis siis 2:4.

Vaheajal tegi Lootos formatsioonis muutuse ja jätkati 4-4-2, et keskväljal rohkem jõudu oleks ja võimalik paremini sööta ja palli hoida. Teisel poolajal sai vastane initsiatiivi ja hakkas kõvasti ründama. 63.minutil lõid võõrustajad seisuks 3-4. Mängu lõpp oli närviline ning kodumeeskonnal oli veel paar võimalust kui löödi latti ja posti. Ka Lootosel oli mõni võimalus kiirrünnakutest, aga vastaseid päästis latt. Raske kohtumine lõppes seisuga 3-4 ja Lootos tõusis liigatabelis Kohtla-Järvest mööda..

Treener Rauno Puusepp kiitis kõiki “Täna olid platsil parimateks Andre Kukk ja Martin Adusoo. Nad olid väga head, samuti Tauri Kolk, kes võitles kõvasti. Tegelikult olid kõik tublid kes kohale tulid.”