.

FC Lootos: 1-Markus Villako, 2-Stefan-Ander Ploom, 31-Helander Vist, 26-Jürgen Juks(k),  29-Rasmus Mathias Mõttus, 4-Remi Oper, , 66-Sten-Markus Meekler, 20-Tauri Kolk, 8-Andre Kukk, 11-Kevin Keret Ojaste, 7-Priit Rahuelu,
varus: 10-Rainer Jüriöö, 15-Karol-Ari Krimses, , 69-Roomet Kõiv, 6-Carlos-Mathias Vaher, 12-Maik Kolats.   treener: Rauno Puusepp

Welco X: Ratas, Austa, Suurmets, Lunge (79`. Kikkamägi), Avdonin, Pilvet, Provornikov, Joost, Mitrofanov, Rebane, Peets (56`. Jahimees). varus:  Jahimees, Kikkamägi. Treener : Rein Näkk

Meeskond mängis neljanda vooru kohtumise nädala sees. Neljapäevasel päeval oli Lootospargis seekord vastaseks Tartu JK Welco X  (vanasti  JK Welco Elekter). Elektrikud olid  hooaega alustanud napi 4:5 kaotusega Vastseliinale, võitnud seejärel 1:0 Valga FC Warriori ja 7:1 FC Äksi Wolvesi. Orm-Gregori Joost oli löönud 4 ja Ragnar Suurmets 3 palli vastaste võrku. Punase kaardi tõttu tuli kohtumine vahele jätta veteranmängija Villem Lõbul. Viimati kohtusid meeskonnad omavahel  hooajal 2016. Siis lõi Lootospargis 1:1 lõppenud mängus mõlemad väravad just Villem Lõbu, Annelinna staadionil võitis Avdonini ja Suurmetsa väravatest 2:0 kohtumise Welco.

Täna nägid Lootosparki kogunenud vähesed pealtvaatajad tõelist väravasadu. Juba esimesel poolajal löödi väravatesse ühtekokku kuus palli. Lootose viis juhtima Kevin Keret Ojaste juba kohtumise 6.minuti. 25.minutil vastased Austa väravast viigistasid. Andre Kukk viis 28.minutil Lootose taas ette. Poolaja lõpuminutitesse mahtusid veel kolm väravat. Esmalt Priit Rahuelu suurendas 43`.minutil edunumbreid, minut hiljem lõi Mitrofanov ühe tagasi. 45+1 lõi Rahuelu poolajaseisuks 4:2.

Teisel poolajal olid resultatiivsemad vastased ning 55 ja 79. minuti väravatest vedasid Suurmets ja Provornikov elektrikud viigisadamasse.  Tänase mänguga tõusis meeskond tabelis koha võrra, kümnendaks.

Meeskonna järgmine mäng on 15.juunil kell 19 kui sõidetakse külla tabelis hetkel punast laternat hoidvale FC Äksi Wolvesile.