7.märtsil mängis meeskond hooaja esimese kontrollkohtumise.

Tamme staadioni kunstmuruväljakul lepiti 3:3 viiki Tartu FC Heliosega (poolaeg 1:1).

Lootose viis 1:0 juhtima Priit Rahuelu, vastased viigistasid penaltist 1:1 poolajaks. Teisel poolajal vahetas Lootos väravasse Markus Villako asemele Romet Kõivu, väljakul vahetati jooksvalt. Kumbki võistkond lõi veel kaks väravat. Lootose poolelt viisid Priit Rahuelu ja Kevin Keret Ojaste võistkonna ette 3:1, vastastel õnnestus siiski leida vastused ja lõppkokkuvõtteks 3:3 viik.

Koosseis: Markus Villako,  Maik Kolats, Jürgen Juks(k), Remi Oper, Rasmus-Mathias Mõttus, Stefan-Ander Ploom, Carlos-Mathias Vaher, Indrek Nemvalts, Sten-Markus Meekler, Freddy Help,  Priit Rahuelu. Vahetusest sekkusid: Romet Kõiv (vv), Martin Adusoo, Margus Ilves, Karol Ari Krimses, Kevin Keret Ojaste.