1.september kell 12, Oru staadion

FC Kose II – FC Lootos

2  : 1 (1:0)

Kohtunik:  Enn Läänmäe  abikohtunik: Dmitri Kossatšov, Svetlana Sergejeva

väravad:
1:0 43`. Raido Korobkov
2:0 55`.Johannes Orasi
2:1 60`.Stefan-Ander Ploom

FC Kose II:

FC Lootos: 13-Margus Nemvalts, 1-Markus Villako, 25-Arned Parman, 31-Helander Vist, 26-Jürgen Juks(K), 18-Margus Ilves, 15-Karol-Anri Krimses, 20-Tauri Kolk, 8-Stefan-Ander Ploom, 2-Freddy Help, 72-Aleksandr Kuturin . Treener: Rauno Puusepp

Meeskond mängis neljanda liiga C-tasandi neljanda vooru mängu. Võõrsil peetud kohtumises oli võõrustajaks FC Kose II. Võrreldes eelmise mänguga oli algkoosseisu lausa kuus uut mängijat. Samas ei olnud ka vahetusmängijate pingil kedagi ning Lootosel tuli neljandat mängu järjest lahkuda väljakult null punktiga. Ebaõnnelainel seilavat meeskonda ei suutnud seekord kaotusest päästa ka väravapostide vahele naasnud klubi läbi aegade enim mänge mänginud väravavaht Margus Nemvalts. Auvärava lõi tunniajase mängu järel Stefan-Ander Ploom. Kaotuste seeria on pikenenud juba seitsmemänguliseks, mis on klubi uus (negatiivne) rekord. Liigatabelis asutakse kõige viimasel tabelireal.

Kas see meeskond suudab ennast veel koguda, selgub 8.septembril kui Lootospargi taasavamise mängus võõrustatakse kell 17 Tallinna FC Wolves II võistkonda.

Lisa kommentaar