1.mai kell 13, Lootospark UEFA U17 koondiste arenguturniir

EESTI – UUS-KALEDOONIA

5 : 0  (3:0)

Kohtunik: Johann Kaldmäe , abikohtunikud: Sander Jürjens, Silver Suup , neljas kohtunik Richard Toom

5:0 62`.Maksim Laskov

Hoiatused:   – 40`.Inine Huna, 90. Jean Yves Saiko (Uus-Kaledoonia)

Eesti: 22-Kristo Peramets,  2-Matvei Jekimov, 4-Oscar Pihela(k), 5-Aron Kirt,  9-Imre Kartau, 10-Maksim Kalimullin, 14-Enriko Kajari, 15-Hannes Planken, 17-Mihhail Jumankin, 19-Aleksei Tšernjakov, 23-Maksim Laskov.
V: 1-Silver Rebane, 12-Joonas Sakkis, 2-Matvei Jekimov, 6-Sander Metsa ,  8-Martin Tomberg, 11-Gregor Rõivassepp, 13-Rico Puusaag, 16-Fred Erik Sarna, 18-Sigvard Suppi, 20-Gregor Kruusla, 21-Ott Oskar Valdaru .
Peatreener: Ats Sillaste, abitreener: Marko Lelov, vv treener: Karli Kütt, füsioterapeut:  Sten Ütsmüts.

Uus – Kaledoonia: 16-Ludovic Ufepi(vv), 2-Mael Raban Grangier, 3-Dorian Etienne, 4-Wadria Hanye (22`. 12-Alhi Paralet, 33`.18-Kiza Alikie), 5-Inine Huna, 6-Jythrim Upa, 7-Anthony Levy, 8-Jean Yves Saiko, 10-Nolhann Alebate, 15-Simon Ue, 17-Joseph Hnaissilin(k)
V: 1-Claude Tiaouniane, 9-Paul Qaeze, 11-Nathan Alves, 12-Alhi Paaralet, 13-Christophe Waiemene, 14-Numa Pamani, 18-Kiza Alikie, 20-Guylmann Delrieu, 23-Josias Ipeze
Peatreener: Didier Blanc, abitreener: Mathieu Aulard, füsioterapeut:  Thibault Nerriere, vv treener Jimmy Waia. esindaja Gilles Nahiet.

UEFA U17 arenguturniiri viimases mängus kohtusid Lootospargis 1.mail Eesti ja Uus-Kaledoonia noortekoondised. Eesti asus kohtumist 11.minutil Imre Kartau väravast juhtima. Viis minutit hiljem duubeldas skoori Mihhail Jumankin. Eesti kolmanda värava lõi kohtumise 34.minutil Maksim Kalimullin. Teisel poolajal noorte eestlaste väravasadu jätkus. 56.minutil lõi oma teise ja turniiri arvestuses juba viienda Maksim Kalimullin. 62.minutil lõi kohtumise viimase värava Maksim Laskov.

Eesti tuli sellega ühtlasi turniiri võitjaks, alistades kõik kolm vastast väravate vahega 14:4. Teise koha saavutas Kasahstani koondis, kes täna võitis Fääri saared 2:0. Fäärid võtsid lõpuks kolmanda koha, jättes Uus-Kaledoonia neljandaks.

Huvitava faktina: Lootospargis mänginud Eesti koondised ei ole kaotanud mitte ühtegi mängu.