2:0 45`. Anastasija-Grazyna Sherbachenia
4:0 81`. Anastasija-Grazyna Sherbachenia
5:2 90+2`. Anastasija-Grazyna Sherbachenia

Vaprus:

Lootos: 1-Maarja Punak, 15-Sandra Haidak, 5-Keidi Käis, 18-Kätlin Vassil, 17-Marianne Veberson, 14-Lisethe Lanno, 6-Lisanne Tamm, 27-Liisa Lepasaar (60`.20-Kristin Kukli), 30-Katrin Õun, 8-Ita Lillo (46`.7-Ave-Lii Laas), 12-Helene Lumi (88`.32-Ketlin Pindis)

varus: 7-Ave-Lii Laas, 20-Kristin Kukli, 32-Ketlin Pindis

Duubelnaiskonna eelviimane välismäng  viis nad suvepealinna Pärnusse, kus täna siiski vaid 13 kraadi sooja ning vihm ja tuul meenutasid kõike muud kui suve. Haiguste ja vigastuste tõttu jäi naiskonnal täna eemale tervelt kuus mängijat, mistõttu tuli kaasata mängijaid eile Tammekaga kõva lahingu maha pidanud esindusnaiskonnast. Naiskonna algkoosseisus oli võrreldes viimase, Narvas peetud mänguga, vahetunud pool algkoosseisust. Debüüdi tegi ründajana Helena Lumi, saades kirja ka värava.

Mäng algas koduvõistkonna dikteerimisel ning juba neljandal minutil oli õhus värava lõhna. Nullid püsisid tablool ligi pool tundi. Siis üllatas allegrode väravavaht Maarjat vastaste kauglöök, mis kummalise vindiga võrku keerutas. Vahepeal ründasid isukalt Helene Lumi, Lisanne Tamm ja Katrin Õun, aga palli vastaste võrku toimetada ei õnnestunud. Avapoolaja viimasel minutil saatis pärnakate kauglöögist saadud värav võistkonnad puhkama koduvõistkonna 2:0 eduseisul.

Teise poolaja alguses tegi Lootos vahetuse. Viirusega võidelnud Ita Lillo asemel sekkus mängu Ave-Lii Laas. Lootosel oli järjestikku mitu head võimalust skoorimiseks, aga pealelöögid olid ebatäpsed. 60.minutil tuli Liisa Lepasaare asemel mängu Kristin Kukli ja taaskord oli värav õhus, paraku lõid selle vastased, kes trahvikasti nurgas teenitud karistuslöögi osavalt lahti mängisid ja nahkkera värava ristnurka toimetasid. Ja taaskord avanesid võimalused väravani jõudmiseks ka allegrodel, paraku pall teed väravasse ei leidnud. Kaitseliin jäeti unarusse ja pärnakad karistasid selle koheselt , lüües neljanda värava Maarja selja taha. Auvärav siiski tulemata ei jäänud. 87.minutil suutis ühe paljudest võimalustest realiseerida Helene Lumi.  Kohtuniku antud esimesel üleminutil teenis Lootos nurgalöögi ning Kristin Kukli poolt antud palli lükkas võrku Lisethe Lanno. Punkti kohtumisele panid siiski pärnakad, kes palli keskelt lahti mängisid ja Valgevene koondislane Grazyna-Scherbechenia saatis selle keskringist värava poole teele, vormistades kübaratrikiga ka lõpptulemuseks 5:2.

Järgmine mäng on  duublil ees 22.septembril kui Ahtmes mängitakse kohaliku JK Järvega.