15.september kell 17, Lootospark NRL B-tasandi 1/4 finaal

väravad: 26`Pille Visser, 38`Kätlin Murre

Vutid: 1-Riina Rinne, 6-Annika Aust, 7-Keit Musting, 9-Laura Unt, 10-Karoli Villako, 12-Maris Oja, 13-Merlin Niinemägi, 15-Maarja Punak, 28-Natali Antonov, 33-Kirta Talgre, 34-Keitlyn Metsmaa, 53-Kärt Kaseorg, 60-Hanna-Lii Piirsoo.
treener: Indrek Käo

Püsivus: Mõlder, Purga, Veskimäe, Visser, Kostikov, Mägi, Murre, Ojasalu, Reispass, Aedmäe, Veskimäe, Paletzky
treener:

Klubi rahvaliiga naiskond mängis täna Lootospargis veernadfinaalimängu Kohila Püsivusega. A alagrupis teisena lõpetanud Püsivus oli mänguks hästi valmistunud ja vuttidele valmistas suurt raskust väravaolukordadeni jõudmine. 23.minutil see õnnestus, kuid Laura Unt tabas lähilöögist posti. Külalised asusid kohtumist 26.minutil juhtima. Poolaja lõpu eel sai vigastada vuttide kaitsesammas Kärt Kaseorg ja olukord muutus raskemaks. Poolajale siirdusid võistkonnad seisul 0:1.

Teist poolaega alustasid vastased aktiivsemalt ja 38.minutil oli seis juba 0:2. Vuttide kokkumäng oli täna suureks probleemiks ja ülemäära ohtlikke momente Püsivuse värava alla tekitada ei suudetud. Revanš kahe aasta tagusest finaalikaotusest jäi täna võtmata ja Püsivus liikus edasi poolfinaali. Ülejäänud kolmes veerandfinaalis olid edkad vuttide alagrupikaaslased lõunatsonist. Vuttide liigahooaeg on sellega lõppenud.