väravad: 1`Villako, 4`Laura Unt, 11`Kaseorg – 50`.(pen) Mia Maks

Vutid: Maris Oja (vv), Katariina Laas, Annika Aust, Keit Musting, Kristi Johanson, Laura Unt, Karoli Villako, Johanna Sonberg, Luiisa Marleen Lepp, Natali Antonov,  Keitlyn Metsmaa, Kärt Kaseorg.
treener: Indrek Käo

Viljandi:
treener:

Klubi harrastajate naiskond, Lootose Vutid, jätkas seitsmendat hooaja mängudega naiste Rahvaliigas. Täna olid kodusel Lootosparkil vastaseks Viljandi Vutinaised. Vutid asusid Karoli Villako, Laura Unti ja Kärt Kaseoru väravatest juba 12.minutiks kohtumist 3:0 juhtima. Seejärel tabas Lootosparki paduvihm , mis omakorda lõpetas väravasaju. Teise poolaja alguses teenisid vastased penalti, kui pall vihmamärjal väljakul rikošetist kellegi vutitari kätt tabas. Mia Maks lõi palli sisse ja olgugi, et Vutid ründasid maruliselt, hoidis vastset väravavahi hea mäng numbrid muutumatuna ja tulemusega 3:1 kohtumine lõppeski.

Vuttide järgmise mängu aeg ei ole veel paigas, küll külastatakse 15.juunil Lätis rahvusvahelist turniiri Ligo CUP 2024.