Barca:
treener: Andres Bõkarev

Vutid: Riina Rinne, Natali Antonov, Annika Aust(k), Kristi Johanson, Katariina Laas, Lisette Must, Keit Musting,  Merlin Niinemägi, Kätriin-Elise Pahva, Marie Pau, Heleri Rebane, Rita Rebane, Meribel Toim, Karoli Villako.
treener: Indrek Käo

Klubi rahvaliiga naiskond  mängis alagrupi eelviimases kohtumises võõrsil Puhja SK Barcaga. Kevadel suudeti vastased Lootospargi peegelsiledal kattel Karoli Villako ja Rita Rebase väravatest tulemusega 2:0 alistada. Täna oli teine mäng. Puhja gümnaasiumi spordiväljak oli nii heas korras kui praeguse kuuma suve kohta üldse olla saab, siiski valmistas see piisavalt probleeme mõlemale võistkonnale. Vutid alustasid kohtumist hästi ja Kätriin-Elise Pahva 3.minutil värava ette posti saadetud pomm maandus võrgus. 18.minutil kasutasid vastased ära segaduse vuttide trahvikastis ja viigistasid seisu. Viigiseisul läksid võistkonnad vaheajapausile. Teisel poolajal otsisid vutid juhtväravat, aga õiget rütmi ei leidnud. Hoopis kodunaiskonna üks pealelöökidest muutis rikošetist suunda ja maandus võrgus. Vutid pilli põõsasse ei visanud ning tipuründajaks edutatud  Karoli Villako kaks väravat viimasel veerandtunnil pöörasid mänguseisu uuesti vuttide kasuks, tuues liigatabelisse kõik kolm punkti.  Alagrupis olid Vutid endale esikoha juba taganud enne tänast mängu. Treener Indrek Käo sõnutsi sai võistkond enne pühapäevast karikamängu hea tugeva treeningu ja  Lootospargis toimuvale naiste karikavõistluste mängule Viimsiga minnakse vastu hea enesetundega.