Pealtvaatajaid: 40
Väravad: 46`.Adelhein Kikas, 59`.Hendrik Tuul – 42`.Rainer Tikerpuu

FC Lootos: 1 – Kristofer Mandel(vv), 30-Kerdo Roodes(k), 3-Hendrik Tuul, 4-Adelhein Kikas, 5-Evert Roodes, 7-Virgo Vigel, 9-Ronald Kiidron, 10-Kristo Sirol, 15-Kaspar Tühis, 16-Tim Hõbemägi, 17-Karel M. Kösler, 18-Karl Kintsiraud, 20-Valdur Veeroja, 25-Hans K. Pastak, 26-Kris M. Külv,  35-Virmo Vigel. Peatreener: Avo Jakovits, treener: Indrek Käo.

Ühendvõistkond: 12-Graf(vv), 1-Kannimäe(vv), 7-Tikerpuu, 8-Aasna, 9-Aaslepp, 11-Tikerpuu, 17-Mežulis, 19-Keldrima(k), 21-Kundla, 22-Negrub, 23-Vaino, 33-Trumm, 77-Rätsep. Treener: Mart Pulst.

U 15 võistkond jätkas peale nädalast pausi liigamängudega. Täna oli Lootospargis vastaseks Läänemaa JK ja FC Hiiumaa ühendvõistkond. Poolajavileks olid väravad löömata, hoolimata sellest, et kodumeskonnal avanes ridamisi võimalusi ja kahel korral kolistati külaiste väravaraame. Teisel poolajal asusid külalised mängu 42.minutil juhtima. Penalti realiseeris Rainer Tikerpuu. Eduseis püsis vaid neli minutit. Siis suutis kapten Kerdo Roodes vasakult äärelt ennast trahvikasti mängida ja sealt sööta Adelhein Kikasele, kes mänguseisu viigistas 1:1. Lootos oli haaranud mänguinitsiatiivi ja seda enam ei loovutanud. 59.minutil päästis Ronald Kiidron oma trahvikasti ääres küljejoonelt palli, mängides selle Kikasele, kes mängis pika palli kaitseliini taha jooksunud Hendrik Tuulele ja võistkonna esisnaiper lahendas olukorra kolme kaitsjaga võideldes resuultatiivselt. Võimalusi oli veel mõlemale poolele, kuid 2:1 jäi tabloole lõpuvileni. Enne kohtumist  38 punkti kogunud Ühendvõistkond asus teisel kohal, edestades Lootost kahe punktiga. Peale mängu lõppemist olid kohad vahetunud ja 39 punktiga tõusis Lootos tabeli teisele reale. Liider Rakvere Unitedist jäädakse maha viie punktiga. Vastased on pidanud ühe kohtumise enam. Mängida on jäänud ka omavaheline kohtumine.

Lootose järgmine mäng on 3.septembril kui Tallinnas, Nike Arenal mängitakse FC Floraga.