FC Lootos: 1-Kristofer Mandel (vv), 4- Adelhein Kikas(k), 7-Virgo Vigel, 8-Martin Mäeots, 9-Ronald Kiidron, 10-Kristo Sirol, 16-Tim  Samuel Hõbemägi, 18-Karl Kintsiraud, 20-Valdur Veeroja, 24-Robin Kahre, 25-Hans Kristian Pastak, 30-Evert Roodes.
treener: Avo Jakovits

FC Elva:
treener:

U13 noortevõistkond mängis täna FC Elva eakaaslastega ja võitis kohtumise 6:2. Koosseisust oli erinevatel põhjustel puudu neli mängijat, mis tegi treener Avo Jakovitsile sobiva koosseisu leidmise mõnevõrra keeruliseks.  Avaväravat tuli oodata üle veerand tunni. seejärel lõid Adelhein Kikas, Valdur Veeroja ja Ronald Kiidron viie minuti sees koduvõistkonna 3:0 juhtima. Poolaja lõpu eel lõi Kikas oma teise, kuid nulliga riietusruumi minna ei õnnestunud. Segadus kaitseliinis võimaldas vastastel ühe värava tagasi lüüa.

Teisel poolajal käis platsil võrdne mäng ja väravate löömine jäeti viimasele viiele minutile. Neli minutit enne lõppu lõi Evert Roodes viienda värava Elva võrku. Kohtumise eelviimasel minutil vormistas Kikas kübaratriki. Mängu esimesel üleminutil suudeti taas kaitses endale segadust korraldada ja vastased teenisid penalti, mille ka realiseerisid. Tabelisse teenisid Lootose noored kolm punkti juurde.

Järgmine mäng on nädalapärast, 15.oktoobril kell 11 kui Põltsamaal kohtutakse sealse Spordiga.