4 : 1 (2:1)

Kohtunik: Margus Nemvalts
Pealtvaatajaid: 32
Ilm: +18C

Väravad: 12`, 50`.Karl Martin Jaaska, 32`.Martin Kants, 56`.Kevon Ingver – 15`.(pen) Fred Sooäär
Hoiatused: 59`.Veski (Helios)

FC Lootos: 1-Kevon Ingver, 2-Syed Hamd Hassan, 10-Kevin Pallon, 11-Steven Parmask(vv), 12-Lukas Tobreluts, 14-Lauris Säinast, 24-Kristen Karuse, 27-Karl-Martin Jaaska, 38-Karl-Johannes Klaus, 44-Martin Kants, 69-Paul Patrick Jõgeva
treener: Kaido-Meinhard  Kukli

Tartu FC Helios: 6-All(vv), 4-Eidermann, 5-Halling, 7-Mägi, 8-Sooäär(K), 9-Kaur, 11-Truus, 12-Abel, 20-Veski, 27-Johanson, 30-Jõgi, 66-Klaos.
treener: Markus Karu

U13 poisid alustasid sügisringi mängudega. Kodusel Lootosparkil olid vastaseks Tartu FC Helios eakaaslased. Kevadringis, Tartus, tuli tunnistada vastaste 4:1 paremust. Täna lõppes kohtumine täpselt samasuguse tulemusega kodumeeskonna kasuks. Karl-Martin Jaaska viis võistkonna 12.minutil 1:0 juhtima. Vastased viigistasid kolm minutit hiljem penaltist mänguseisu. Martin Kantsi värav, kolm minutit enne poolajavilet, viis võistkonnad pausile Lootose 2:1 eduseisus. Teisel poolajal suurendasid Jaaska ja Kevon Ingveri koduvõistkonna eduseisu ja mäng lõppes Lootose 4:1 võiduga.

Lootose järgmine mäng on 31.augustil Viljandis, kell 11 Viljandi JK Tulevik kollase vastu.