FC Lootos: 1-Kevon Ingver(vv), 2-Syed Hamd Hassan, 3-Robin Paalman, 5-Revo Kripson, 7-Ekke Lõbu, 11-Parmask(vv), 12-Lukas Tobreluts, 14-Lauris Säinast, 24-Kristen Karuse, 25-Oliver Hüvato, 27-Karl-Martin Jaaska, 32-Kregor Kork, 38-Karl-Johannes Klaus, 44-Martin Kants, 69-Jõgeva
treener: Kaido-Meinhard  Kukli

FA Kalev:
Treener:

U13 poisid mängisid eelviimase mängu enne suvepausile siirdumist. Lootospargis oli vastaseks Tartu FA Kalev must võistkond. Vastased asusid eelviimasel tabelireal, otse Lootose ees, mis tegi kohtumisest kuuepunktimängu. Lootos asus kohtumist Martin Kantsi väravast 1:0 juhtima. Sellel seisul esimene poolaeg ka lõppes. Teise poolaja alguses vastased viigistasid ja olgugi, et võimalusi väravaarve kasvatamiseks oli mõlemal meeskonnal, väravaid rohkem ei löödud ja võitlusliku mängu kokkuvõtteks poolitati punktid.

Lootose järgmine mäng on 15.juunil kell 15:15 Sepa jalgpallikeskuses JK Tammeka valge vastu.