Lootos: 14-Lauris Säinast (vv), 3-Robin Paalman, 4-Stefan Kahar, 5-Revo Kripson, 7-Kaur Lõbu, 8-Aron Zlatin,  18-Henri Jaakmees, 19-Taaniel Deedin, 24-Kristen Karuse, 26-Kaspar Padumäe, 27-Karl Martin Jaaska, 40-Marko Kosk, 44-Kristjan Mandel, 69-Paul Patrick Jõgeva.
treener: Kaido-Meinhard Kukli

JK Tammeka: Jaagus(vv), Leht, Pokotylo, Pleksepp, Tani, Saar, Mahla, Tarajev, Parrest, Aas.
treener: Ragnar Rebane

Klubi U12 poiste võistkond jätkas pühapäeval Lootospargis teise ringi mängudega. Vastaseks seekord Tartu Tammeka, kellele tuli esimeses ringis alla vanduda. vastased asusid kohtumist 2:0 juhtima, seejärel vähendas Kristen Karuse poolajaks kaotusnumbrid minimaalseks. Teine poolaeg jäi 1:1 viiki. Esmalt suurendasid vastased numbrid 1:3 peale, seejärel vähendas Karuse need 2:3 peale, aga viigiväravani meie poisid täna veel ei küündinud.