7.september kell 14:30, Lootospark U12 NMV 10.voor

väravad: 1 –  2 x Lõhmus, Laanjõe

FC Tarvastu:

FC Lootos: 13-Rando Nemvalts(vv), 4-Aron Avikson, 7-Mattias Metskaev, 9-Robi Tobreluts, 10-Andero Nuuma, 11-Egert Laanjõe, 14-Marten Lõhmus(k), 15-Hannes Tühis, 16-Daniel Rohelpuu, 17-Kaspar Adusoo, 24-Hendrik Karuse, 30-Revon Raha, 32-Revo Lipmeister, 58-Robert Kähr, 98-Kevin Kaskla.
treener: Temari Nuuma

U12 võistkond mängis kooliaasta esimeses välismängus Soe keskasula staadionil kohaliku FC Tarvastuga. Koduvõistkond asus kohtumist üllatuslikult 1:0 juhtima. Kapten Marten Lõhmus viigistas penaltist ja poolajale mindi viigiseisul.

Teisel poolajal asus Lootos Lõhmuse väravast  2:1 juhtima. Punkti mängule pani Egert Laanjõe kauglöök kohtumise viimasel minutil. Lõppseis 1:3.

Järgmine kohtumine seisab poistel ees 18.september kui kell 18 kohtutakse M.Reiniku kooli väljakul Tartus FC Heliosega.