18.september kell 18:00, M.Reiniku kooli väljak U12 NMV 11.voor

FC Helios:
treener:

FC Lootos: 13-Rando Nemvalts(vv), 4-Aron Avikson, 7-Mattias Metskaev, 9-Robi Tobreluts, 10-Andero Nuuma, 11-Egert Laanjõe, 14-Marten Lõhmus(k), 15-Hannes Tühis, 16-Daniel Rohelpuu, 17-Kaspar Adusoo, 24-Hendrik Karuse, 30-Revon Raha, 32-Revo Lipmeister, 58-Robert Kähr, 98-Kevin Kaskla.
treener: Temari Nuuma

U12 võistkond mängis täna tartus kohaliku FC Heliosega. Poolaeg kulges koduvõistkonna initsiatiivil, aga Lootos kaitses korralikult ja poolajavileks olid tablool jätkuvalt nullid.

Kohe teise poolaja alguses sai Kevin Kaskla hea söödu väravavaht Rando Nemvaltsilt ja viis postipõrkest Lootose noored mängu 1:0 juhtima.  Natuke aega hiljem oli seis juba 0:2. Kapten Marten Lõhmuse  nurgalöögist lahti mängitud palli vormistas väravaks Mattias Metskaev. Edunumbrid ei püsinud kaua ja peagi oli tablool 2:2. Seejärel viis  Marten Lõhmuse kauglöök Lootose taas juhtima ja tundus, et mäng on tehtud. Mõni minut enne kohtumise lõppu määrati Heliose kasuks trahvikastis käega mängu eest penalti, mille kodumeeskond latti virutas. See oli ka viimane oluline sündmus mängus ja 2:3 kohtumine lõppeski.

Järgmine mäng  ootab poisse juba 2.oktoobril kui kell 17:30 võetakse kodusel Lootosparkil vastu Tartu JK Tammeka valge võistkond.