16.juuni kell 10:00, Puhja Gümnaasiumi staadion U12 NMV 7.voor

Puhja SK Barca: Lääne, Virolainen, Aan(k), Raud, Tiirik, Pärn, Oras, Paavilainen, Balkašin, Päevloo, Kübe, Olesk, Poska, Männiste, Leemet.
treener: Andres Bõkarev, Artur Uljanov

FC Lootos: 13-Rando Nemvalts(vv), 4-Aron Avikson, 7-Mattias Metskaev, 9-Robi Tobreluts, 10-Andero Nuuma, 11-Egert Laanjõe, 14-Marten Lõhmus(k), 15-Hannes Tühis, 16-Daniel Rohelpuu, 17-Kaspar Adusoo, 24-Hendrik Karuse, 30-Revon Raha, 32-Revo Lipmeister, 58-Robert Kähr, 98-Kevin Kaskla.
treener: Temari Nuuma

Klubi U12 võistkond jätkas mängudega VI alagrupis. Puhja gümnaasiumi staadionil saadi Kevin Kaskla väravate toel kodumeeskonna üle 2:1 võit. Treener Temari Nuuma “Mäng algas meie jaoks väga raskelt. Kuna mängisime esimest korda sel aastal muruväljakul, siis võttis platsiga harjumine kõvasti aega. Esimesel poolajal oli mõlemal häid võimalusi, et juhtima minna, kuid mõlemad väravavahid tegid väga head tööd. Teisel poolajal jätkasime läbi äärte ründamist ning lõpuks Robert läks äärest oma mängijast mööda, sööt värava alla ning Kevin lahendas hästi rünnaku ära. Kaitses jäime  natukene nõrgaks, ei saanud palli puhastamisega hakkama ning vastane suutis viigistada. Mõni minut enne mängu lõppu saime nurgalöögi. Nurgalööki läks andma Marten, kes lõi kaarega üle väravavahi käte ning Kevin suutis palli sealt sisse lüüa. Mängu lõpus oli vaja kõvasti veel kaitsetööd teha ning saime sellega hästi hakkama. Selleks korraks on kevadring läbi. Poisid said väga-väga hästi hakkama. Suutsime kevadringi läbida ilma kaotusteta, mis on väga suur saavutus. Poisid võivad enda üle väga uhked olla ning loodetavasti see hoog jätkub ka sügisel!”

Nüüd siirdub võistkond suvepuhkusele ja järgmine kohtumine seisab poistel ees 25.augustil kui sügisringi avamängus kohtutakse Tartus sealse FA Tartu Kaleviga.