Hoiatused:

JK Tõrva:

Lootos: Kristjan Mandel(vv), Taaniel Deedin, Stefan Kahar(k), Kristen Karuse, Marko Kosk, Kaur Lõbu, Stig Raudnagel, Lauris Säinast, Lukas Tobreluts, Airon Urbla.
Treener: Indrek Käo

Klubi 2012 aastal sündinud poiste võistkond jätkas noortemeistrivõistlustega. Teise ringi avavoorus sõideti külla JK Tõrva eakaaslastele, kellele maikuus, Põlvas, tuli alla vanduda tulemusega 4:5. Tänane kohtumine algas mõnevõrra kehvemini ja vastastel lubati neli väravat ära lüüa juba esimese poolajaga. Poolajal tehti korrektiivid ja Teise poolaja alguses lõi Stefan Kahar ühe värava tagasi. Väikesed eksimused ja eelmise päeva Elva CUP väsimus said poistest lõpuks võitu ja kodumeeskond lõi veel kolm väravat.

Järgmine mäng ootab poisse juba looliaasta alguses. 3.septembril mängitakse Lootospargis JK FC Valgaga.