3:0 64`.Gerlin Zoludev

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 11-Britt-Marii Vija,  12-Mia Kolats, 13-Kätili Rannula, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16- Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese, 20-Kaisa Oinberg, Treenerid: Indrek Käo ja Ave-Lii Laas

Saue JK :
Treener: Kärt Mere

Tüdrukute U15 võistkond võõrustas kodusel Lootosparkil Saue JK võistkonda. Vastastel on punktiarve avamata ja  liigatabelis asuti Lootosest kolm kohta taga pool, üheteistkümnendal positsioonil. Tänane kohtumine näitas, et koht tabelis ei tähenda midagi. Lootosel oli pusimist omajagu. Avapoolaja 8.minutil asuti Gerlin Zoludevi väravast kohtumist 1:0 juhtima. Seejärel aga ei saadud palli kuidagi väravasse ja poolajale siirduti napis eduseisus. Teise poolaja 60.minutil virutas kapten Marie Viese palli vastaste väravasse otse nurgalöögist. 2:0 võttis pinged maha ja Gerlin Zoludevi poolt neli minutit hiljem löödud teine värav vormistas kohtumise lõppseisuks 3:0. Suvisele pausile siirdub võistkond tabeli seitsmendalt positsioonilt.

Järgmine mäng on tüdrukutel 4.augustil, kui Nike Arenal mängitakse FC Elvaga.

Seejärel ootab 7-11.augustini Suvelaager ja veel kolm mängu enne septembrikuud.