28.juuli kell 16:00, Lootospark. Tüdrukute U16 Esiliiga 11.voor

5 : 1 (2:1)

Kohtunik: Margus Nemvalts
pealtvaatajaid : 32
ilm: +26C

väravad: 28`,48`.Gerlin Zoludev, 32`.90`.Anette Oidekivi, 56`.Kairi Tobreluts – 45`.Melaniia Bondar

FC Lootos: 98-Hanna-Lisete Sellis,  3-Raneli Piirisild, 7-Eleanor Lutsar, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin,  11-Britt-Marii Vija, 14-Anette Oidekivi, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k).
Vahetusest: 1-Miialii Rinne,  5-Krisete Külm, 6-Kirke Lepp, 19-Ly Anette Musting, 21-Ronja Pastak.
Treenerid: Ave-Lii Laas ja Indrek Käo

JK Tallinna Kalev valge: 47-Nete-Ly Haljastamm(vv),  2-Birgit Freienthal, 9-Anete-Ly Salumets, 10-Kelis Piirioja, 26-Melaniia Bondar, 35-Marii Ehala, 42-Enrica Katarina Noorma, 61-Kärt Kais(k),  68-Emma Marie Ots.
vahetusest: 12-Penelope Purje, 14-Lisette Vainumäe, 32-Iti Kahu, 77-Ann Marii Kaup
Peatreener: Carmen Kärg, treener: Anna Semjonova

Tüdrukute U16 võistkond lõpetas juulikuu kodumänguga. Lootospargis võeti vastu JK Tallinna Kalevi valge võistkond. Vastased olid Põlvas täpselt kaks kuud tagasi. Hooaja kahes esimeses omavahelises mängus oli allegrodel õnnestunud tallinnlannadest üle olla. Seljataha jäänud viiepäevane suvelaager tekitas küsimusi, kuidas tüdrukud taastunud on. Esimene poolaeg oligi väga raske. Seitsmendal minutil teenitud peanalti jäeti realiseerimata ja mängupilt ei olnud ülemäära paljulubav. teeniti ohtralt nurgalööke, kuid lõpetamine jättis soovida. Väravaluku avs kohtumise 28.minutil Gerlin Zoludev, kes lõi kümnelt meetrilt ühe puutega ristnurka kapten Marie Viese antud söödu. Neli minutit hiljem suurendas Anette Oidekivi edunumbreid 2:0 peale, kui surus väravasse Viese antud nurgalöögi. Ka vastased sai värava kirja, kui poolaja viimasel minutil teenitud nurgalöögi lõi võrku Bondar.

Teiseks poolajaks tegid allegrod korrektiivid ja mängupilt läks oluliselt paremaks. 48.minutil lükkas Helene Hioväini poolt antud tsenderduse tagumise posti kõrvale Zoludev. 56`.minutil keerutas 20 meetrilt teenitud karistuslöögi lati alla Kairi Tobreluts. Punkti kohtumisele pani Oidekivi, kes viimasel minutil virutas poolelt väljalkult vastaste võrku kauglöögi. Võit tõstis allegrod liigatabelis kolmandaks.

Tüdrukute järgmine mäng on 4.augustil. Kell 13 mängitakse Narvas sealse Transi vastu kuuepunktimäng.