25.august kell 18:00 Saue, TU16 XIV voor

3 : 5 (1:2)

Kohtunik: Kirill Andrejev
pealtvaatajaid: 96
ilm: +29C
väravad:  35`Bergmann, 78`90+2`Klooster – 11`, 34`, 88`Anette Oidekivi, 79`Krisete Külm, 86`Gerlin Zoludev
hoiatused: 74`Klooster, 80`Aav, 81`Lepp – 30`Käo

Saue JK:
varus:
Treenerid:

Lootos: 98-Hanna Lisete Sellis, 5-Krisete Külm, 6-Kirke Lepp, 7-Eleanor Lutsar(k), 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts,
: 6-Kirke Lepp, 8-Gete-Ly Vija, 11-Britt-Marii Vija, 13-Kätilii Rannula, 19-Ly Anette Musting, 21-Ronja Pastak
Treenerid: Ave-Lii Laas ja Indrek Käo

Tüdrukute U16 võistkond külastas pühapäeval Sauet ja mängis sealsete eakaaslastega. Sellel hooajal on Sauega kohtutud juba kahel korral ja mõlemad mängud on võitnud allegrod. Võitsid ka täna, aga üsna suure pingutuse läbi. Mängust pidi eemale jääma ootamatult haigestunud võistkonna kapten Marie Viese. Olukord nõudis treener Ave-Lii Laasilt plaanide muutmist ja sellega saadi ka hakkama. Marie koha keskväljal võttis üle Gerlin Zoludev. Algkoosseisu eduatai Kirke Lepp. Anette Oidekivi viis Lootose 11.minutil juhtima ja 34`.minutil surendas edunumbrid kaheväravaliseks. Minut hiljem kasutasid vastased ära väikese eksimuse keskväljal ja poolajale siirduti Lootose 2:1 eduseisul.

Teisel poolajal haaras Saue initsiatiivi ja kuna Lootos väravat lüüa ei suutnud, lõid selle hoopis koduvõistkonna mängijad, kes kasutasid 78`minutil ära külaliste segaduse kaitsjatelt väravavahile tagasi mängitud palli osas. Viiginumbrid ei püsinud minutitki ja Krisete Külm taastas eduseisu 2:3. Vastased said seejärel mitu kollast kaarti. 86.minutil viis esmalt Gerlin Zoludev allegrod 2:4 ja kaks minutit hiljem kübaratriki vormistanud kauglöögist Oidekivi juba 2:5 juhtima. Mängu viimase värava lõi siiski koduvõistkond, tehes seda teisel üleminutil.

Võistkond lõpetab koolivaheaja viimase kuu järgmisel nädal. Lootospargis mängitakse 31.augustil kell 14 liider Saarepiigaga viimast korda.