Ilm: +17C (teisel poolajal paduvihm)

Väravad:

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 6-Riin-Anette Paidra, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 10-Helene Hioväin,  11-Britt-Marii Vija, 12-Mia Kolats, 13-Kätilii Rannula, 14-Looreli Molok, 15-Mari Nagel, 17-Marie Viese(k), 20-Kaisa Oinberg, 22-Helena Uibo. Treenerid: Indrek Käo ja Ave Lii Laas.

Narva Trans. Treener:.

U15 tüdrukute võistkond jõudis täna sügisringi mängudega poole peale. Lootospargis võeti vastu Narva Trans. Kevadel, narvas mängitud kohtumises tuli tunnistada narvakate 3:2 paremust. Tänasest kohtumisest jäid koduvõistkonnal vigastuste või muude põhjuste tõttu eemale Anette Oidekivi, Kairi Tobreluts ja Gerlin Zoludev. Avapoolajal suutsid noored allegrod vastaste survele kenasti vstu pidada ja poolajaks olid väravad löömata. Hästi alustati ka teist poolaega.Vastaste jõuline ja kohati agressiiivne mäng aga valmistas täna natuke probleeme. Teise poolaja keskel kasutasid vastased ära ühe oma võimalustest, asudes kohtumist 1:0 juhtima. Ootamatu värav tüdrukuid seekord rivist välja ei löönud ja usinasti otsiti viigiväravat. paraku jäi parimaks võimaluseks täna Krisete Külma kauglöök, mis tabas värava põiklatti.

Lootose järgmine mäng on 8.oktoobril kell 15 Lootospargis. Vastaseks Paide LM.