5:6  63`.Rico-Marten Vaino

hoiatused: –

FC Lootos: Henri Loeg(vv), Veli Lillo, Alari Maidla, Keron Valdonen, Markus Mäeots(k), Alfred Rinne, Karel Mattias Kösler, Jaano Viese, Sten Marten Külv, Sander Raud, Kerdo Roodes, Aleksandr Jerotski, Karl-Kristofer Hirmo. Treener: Kaido Kukli.

FC Helios Võru:

Kolme päeva jooksul juba teise tugeva mängu mänginud U14 poistel tuli täna tunnistada FC Helios Võru nappi paremust. Kohe teisel minutil asusid külalised penaltist mängu juhtima ja mõni minut hiljem duubeldasid edunumbreid. Seejärel mäng võrdsustus ja Sander Raua ja Veli Lillo väravatest jõuti viigiseisuni. 26.minutil said vastased Lootose omavääravast ette ja kohe minut hiljem lõid veel ühe värava. Seisul 2:4 läksid võistkonnad vaheajale.

Teine poolaeg algas taas võrukate väravaga ja tundus, et mäng kisub suureskooriliseks. Lootose noored aga nii ei arvanud ning 48.minutil lõi Lillo 3:5, mõned minutid hiljem Alfred Rinne 4:5 ja 57.minutil tulid tabloole teistkordselt viiginumbrid, kui kübaratriki vormistas Lillo. Mängu lõpus ründasid mlemad võistkonnad üsna lahtiselt ja võimalusi avanes mõlemale poolele. 63minutil kasutas Helios ühe neist ja Rico-Marten Vaino värav vormistas lõppskooriks 5:6.

Haarava ja väravaterohke mängu kommentaaris ei olnud treener Kaido-Meinhard Kukli kitsi poistele kiitust jagama. “Poistelt korralik mäng. Kaks korda kaotusseisust välja tulla, pole lihtne, aga poisid näitasid, et võitlejahinge neil jagub. Kuna olude sunnil pidin muutma asetusi platsil, siis tuli välja, et leidsime mitu uut käiku. Santose mänguga võrreldes täna meie rünnak töötas paremini. Lisaks mitmed noormehed  näitasid, et suudavad ennast raskel hetkel kokku võtta ja töötada ka tagasi kaitsesse. Leidsime abitreener Kristiniga mitu kitsaskohta, millega järgmistes trennides tööd alustada, et teatud olukordasid loogilisemalt lahendada. Ja lõpetuseks – lüüa tugevale vastasele viis väravat ja kaks korda kaotusseisust välja tulla, arvan, et poisid tegid tublit tööd. Nüüd on tähtis, et võistkond üheskoos treeningutel edasi areneks ” lisas Kukli mängujärgses kommentaaris.