21.september kell 16:00 Lootospark, TU16 VII voor

5 : 3 (3:2)

Kohtunik: Tiit Pruuli
pealtvaatajaid: 24
ilm: +16C
väravad: 10`Helene Hioväin, 30`,80`Krisete Külm, 45`Kairi Tobreluts (pen), 75`Marie Viese – 1`Altuhhova, 34`, 86` Eder
hoiatused: 72`.I.Kudriashova

Lootos: 98-Hanna Lisete Sellis, 5-Krisete Külm, 7-Eleanor Lutsar, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16-Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese(k), 1-Miialii Rinne, 6-Kirke Lepp, 8-Gete-Ly Vija, 11-Britt-Marii Vija, 13-Kätilii Rannula, 19-Ly Anette Musting, 21-Ronja Pastak.
Treenerid: Ave-Lii Laas ja Indrek Käo

Trans: L-L.Tikunova(vv), T.Altuhhova, K-S.Eder(k), M.Grigorieva, P.Grigorieva,  A.L. Ivanova, E.Barmakova, D.Kudriashova, I.Kudriashova
varus: P.Korolyak
Treenerid: Natalja Hansing

Tüdrukute U16 võistkond kohtus laupäeval neljandat korda sellel hooajal Narva JK Transi eakaaslastega. Kõigis kolmes eelmises omavahelises mängus olid vastased saanud napid, üheväravalised, 3:2 võidud. Enne mängu algust tuli treener Ave-Lii Laasil teha mitu muudatust, kuna tavaliselt keskkaitses mänginud Mari Nagel oli koolisporti tehes jalga vigastanud, mistõttu mängida ei saanud. Tema asemel alustas keskkaitses Anette Oidekivi. Külalised asusid kohtumist juhtima juba mängu 42 sekundil. Noortel allgrodel kulus enda kogumiseks kümme minutit, siis viigistas Helene Hioväin kauglöögist mänguseisu 1:1.  30.minutil teenis Lootos nurgalöögi. Kairi Tobrelutsu poolt tagumisse posti antud palli lükkas võrku Krisete Külm. Edunumbrid ei püsinud tablool kaua ja 34.minutil viigistasid vastased karistuslöögist mänguseisu. Poolajale sai koduvõistkond siiski minna eduseisus. 45.minutil käega mängu eest määratud penalti realiseeris Kairi Tobrleuts. Teisel poolajal oli paremaks võistkonnaks Lootos. Kapten Marie Viese ja Krisete Külm tegid mänguseisuks 5:2. Neli minutit enne lõppu lõi Trans 5:3, aga see oli ka kõik. Lootos sai hooaja esimese võidu piirilinlaste üle ja tõusis liigatabelis ühe enampeetud mänguga narvakate kõrvale.

Hooaja lõpuni on jäänud kaks mängu. Järgmisel nädalal on vastaseks Tallinna FC Flora, kellega mängitakse 28.septembril kell 12, Sportland Arenal.