23.august kell 16:15, Lootospark, TU15  XI voor.

Ilm: +18C, esimesel poolajal vihm

Väravad: 18`.Krisete Külm – 25`.Norah Leemets

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 6-Anette-Riin Paidra, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin,  11-Britt Marii Vija, 12-Mia Kolats, 13-Kätilii Rannula, 14-Anette Oidekivi, 16- Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese, 20-Kaisa Oinberg, Treener: Ave-Lii Laas

Harju JK: 13-Valtin(vv), 12-Hertmann(k), 3-Peekman, 4-Treiberg, 6-Kalmann, 7-Leemets, 9-Salu, 10-Kamar, 20-Peedimaa, 23-Luht, 27-Konson, 29-Leinsalu, 90-Ruse. Treener Helena Kallastu.

Tüdrukute U15 võistkond mängis täna põhihooaja viimase mängu. Kodusel Lootospark staadionil võõrustati Harju JK eakaaslasi, kelle treeneriks kunagine allegro Helena Kallastu (eks Laomets). Tegemist oli tõelise kuuepunkti mänguga, kus ükskõik kumma poole võit oleks tähendanud oluliselt paremat positsiooni lõppturniiri mängudeks.  Liigatabelis asusid võistkonnad vastavalt 9. ja 10. kohal. Peale mängu lõppu jäid vastased oma kohale, noored allegrod aga tõusid koha võrra, möödudes Saku Sportingust, keda samade punktide juures edestatakse omavahelises tänu mängus saadud võidule.

Tänases mängus pidi koduvõistkond tegema paar vangerdust mängijatega, kuna erinevatel põhjustel pidid kohtumisest eemale jääma Mari Nagel ja Miialii Rinne. Nende kohad vastavalt keskkaitses ja väravas täitsid Britt-Marii Vija ja Anette Oidekivi. Lootos asus vihmamärjal Lootospark staadionil kohtumist 1:0 juhtima 18.minutil kui Gerlin Zoludev andis paremalt äärelt tsenderduse värava ette ja Krisete Külm selle võrku lükkas. Edunumbrid kahjuks poolajavileni ei kestnud, kuna seitse minutit hiljem pääses vastaste ründaja meie kaitseliinist läbi ja lahendas üks-üks olukorra väravavahiga resultatiivselt. Seisul 1:1 siirdusid võistkonnad vaheajapausile. Teisel poolajal oli mõlemal võistkonnal mitmeid võimalusi mäng enda kasuks kallutada, kuid väravavahid ja kaitseliinid tegid head tööd ja kohtumise lõpuvile kõlades sai selgeks, et mõlemad saavad tabelisse punkti juurde. Lootose punkt on hetkel väärtuslikum, aga eks lõplik selgus saabub peale lähikonkurendi mängu.