FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 3-Elina Kahar, 26-Kaisa Liina Keps, 6-Hanna Parv, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi (80`.19-Mairit Laanesaar),  20-Kristin Kukli, 32-Ketlin Pindis, 16-Mari Abel(46`.13-Helika Sikk-Aigro)
varus: 13-Helika Sikk-Aigro, 19-Mairit Laanesaar,
Treener: Kaido Kukli

JK Tallinna Kalev: 22-Jonna Soomet(vv), 4-Maria Orav(k), 5-Birjo Rasmussen(58`.50-Anneli Liivamägi), 8-Marie Heleen Lisette Kikkas (78`.33-Brigitta Emilia Maria Ots), 11-Ketlin Saar(58`.6-Anastasija Fjodorova), 12-Mirell Soasepp, 16-Anett Kadastu, 21-Johanna Marie Link, 23-Elisabet Polstjanova(46`.14-Žanna Smirnova), 32-Loore Lehtmets, 34-Kaisa Triin Arike(58`.36-Anna Semjonova),

varus,  46-Roberta Jürna(vv), 6-Anastasija Fjodorova, 14-Žanna Smirnova, 28-Sandra-Henrica Saul, 33-Brigitta Emilia Maria Ots, 36-Anna Semjonova, 50-Anneli Liivamägi
Treener: Maksim Rõtškov

Naiskond võõrustas juba teist korda augustikuus JK Tallinna Kalevit. Nimekad vastased hoiavad hetkel kindlalt kolmandat kohta. Eelmisest kohtumisest said tallinnlannad napi 1:0 võidu. Tänane kohtumine oli lõppenud sisuliselt veerandtunniga kui kalevlased lõid kolme minuti sees kaks kiiret väravat. Lisaks saadeti kodunaiskond poolajale garderoobiväravaga. Teisel poolajal tegelesid võistkonnad vahetamistega ja väravaid juurde ei lisandunud.

Naiskonna järgmiseks vastaseks on 11.septembril Pärnu JK Vaprus, kes täna kaotas põnevas telemängus 2:3 Tartu Tammekale.

Enne mängu:

Treener Kaido Kukli: “Kaleviga sellel hooajal väga head/huvitavad mängud… Kas hooaja viimase mängu Kalevi vastu suudame teha sama hea?”

Väravavaht Karina Piirimaa: ” Kindlasti kerge ei saa see mäng olema. Proovime teha head pallimängu ja minna mängima eelmise mängu emotsiooniga, kus saime kirja võidu.”