Kohtunik: Lisa Liesment, Abikohtunikud: Andres Kalvik, Marcus Põder

väravad: 53. Sarapik  – 45`.Kristin Kukli, 62`.Kärt Hüdsi
hoiatused:  89`.Laada Terešenkova (Tabasalu) – 80`.Kärt Hüdsi (Lootos)

Tabasalu: Melani Lisandra Kõrran, Anette Salei, Anni Iiris Ilisson, Marta Liisa Staalfeldt, Liisi Karilaid (71. Heidi Melis), Mia-Lisette Sarapik, Evelyn Šilina, Marie Heleen Lisette Kikkas (46. Keidy Pööra), Anne-Grethe Pajuviidik (71. Laura Jaansen), Laada Tereštšenkova, Sandra Pärn (46. Minna-Brit Jõelaid).
Varus: Karina Kork, Reti Marleen Ränk, Laura Jaansen, Heidi Melis, Minna-Brit Jõelaid, Natali Sigijane, Keidy Pööra.

Lootos: Mairit Laanesaar, Kristel Saadik, Wanda Prost, Elina Kahar, Isabel Huma, Mari Abel, Ita Lillo, Ave-Lii Laas, Kristin Kukli (83. Helene Lumi), Marie Rahel Lail, Kärt Hüdsi (90+1. Liisa Lepasaar).
Varus: Helene Lumi, Karina Piirimaa, Indra Liz Nemvalts, Liisa Lepasaar, Ketlin Pindis.
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, kaaspeatreener: Indrek Käo, füsioteraput: Anette-Laureen Linnuste

Naiskond tähistas vabariigi taasiseseisvumispäeva Tabasalu Arenal. Kohtumine Tabasalu JK naiskonnaga kulges võrdsete võimalustega ja naiskonnal oli avapoolajal mitu momenti, kus oleks saanud mängu juhtima asuda. Värav tulemata ei jäänud. Avapoolaja viimasel minutil maandus Kristi Kukli 20 meetrilt teele saadetud pommlöök lati põrkest võrgus. Lootose minimaalsel eduseisul siirduti poolajapausile.

Vahelajal tegid vastased topeltvahetuse. Pärn, Kikkas välja , Jõelaid ja Pööra sisse.  Kohtumise 53.minutil eksis palli püüdmisel Mairit Laanesaar ja vastased viigistasid. Kümme minutit hiljem sai Kärt Hüdsi Maria Rahel Laililt  hea läbisöödu kaitseliini taha, mängis üle väravavahi ning lõi seisuks 1:2. Kodunaiskond surus kõvasti, aga allegrod suutsid seisu hoida lõpuni, saades tabelisse juurde kolm väga väärtuslikku punkti.

enne mängu …

Indrek Käo (kaaspeatreener) – „Eesti Vabariigi Taasiseseisvumispäev on suur püha. Sellel päeval jalgpalli mängida on suur au. Kuna mängitakse vaid üks naiste Meistriliiga vooru mäng, siis loodan, et selle võrra on publikut rohkem, Tallinn ju peaaegu Tabasalu külje all. Kardan, et seekord jääb Soccerneti televaatajate arv veel MM finaali vaatajatele alla, aga loodan, et tulihingelisemad fännid teevad siiski õige valiku ja tulevad omasid staadionile toetama  “.

Mari Abel – „ Igale mängule läheme mõttega anda endast parim, seda ka see kord. Sel erilisel pühapäevasel päeval toimub naiste MM finaal, tuleb kindlasti kõva lahing, anname meiegi enda poolt maksimumi, et tuleks põnev ja võitluslik mäng “