Peakohtunik: Aleksander Kattel , abikohtunikud: Ahti Lepp, Carmen Kaidi Jõeleht

väravad: 8`, 26`Kärt Hüdsi, 59`Kristin Kukli – 90+4`Gerda Liisa Matson
hoiatused: 90+3`Kärt Hüdsi (Lootos) – 81`Martin Kaalma (Viimsi)

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar, 3-Elina Kahar, 4-Helene Leht, 7-Ave-Lii Laas(K), 9-Anette Laureen Linnuste,  10-Kärt Hüdsi, 14-Isabel Huma(89`32-Ketlin Pindis), 17-Kätriin Altsaar(62`27-Luiisa Marleen Lepp), 20-Kristin Kukli,  33-Marie Rahel Lail, 34-Eleri Pärna(89`21-Kati-Karoli Silla)
varus: 21-Kati-Karoli Silla, 27-Luiisa Marleen Lepp, 32-Ketlin Pindis
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Indra Aru

Viimsi JK: 1-Liisa Liimets(K),(vv), 3-Angela Fuster Sendra, 6-Karoly Kasuk, 11-Elisabet Polstjanova, 15-Marie Puust, 21-Ranele Valk, 22-Liis Hell, 37-Gerli Israel(46`20-Gerda Liisa Matson), 77-Kaili Lilles(63`2-Melissa Aume), 80-Maite Fernandez De Casadevante Facchin, 99-Mia Martina Kaalma.
varus: 2-Melissa Aume, 20-Gerda Liisa Matson
Treener: Martin Kaalma, treener Martin Reim, füsioterapeut Matilde Sigijane

Naiskond mängis laupäeval kodusel Lootospark staadionil hooaja põhiturniiri viimase kodumängu. Vastaseks oli Viimsi JK, keda seni meistriliigas veel võidetud ei oldud. Lootos ausatas mängu aktiivselt ja asus avapoolaja järel Kärt Hüdsi kahest väravast 2:0 eduseisu. Viimsi egi poolajal ühe vahetuse. israeli asemel tuli mängu Teisel poolajal suurendas Kristin Kukli kauglöök eduseisu 3:0 peale. 62`minutil Lootose esimene vahetus. Altsaar välja, Lepp sisse. Vahetas ka Viimsi. Lilles välja, Aume sisse. Mängu lõpp oli väga jõuline ja vigastuse tõttu pidi kohtumise pooleli jätma Isabel Huma. 89`minutil Lootoselt topeltvahetus. Huma ja Pärna välja. Pindis ja Silla sisse. Vastaste auvärava lõi kohtumise neljandal üleminutil Gerda Liisa Matson.

Põhiturniiri lõpetab naiskond  Tartus.  47.Lõuna-Eesti derby mängitakse 12.oktoobril, kell 12:30, Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul.

enne mängu …

Kaido-Meinhard Kukli: “Meil otseselt midagi mängus ei ole, aga proovime ikka tabeliseisu pinget tekitada. Meil ei ole seni õnnestunud Viimsile väravat lüüa, äkki seekord muugime nende värava lahti.”

Marie-Rahel Lail: “Kindlasti on üks mängu eesmärkidest hooaja lõpusirgel võidupunktid koju jätta. Kelle muu kui Viimsi vastu oleksid need punktid kõige magusamad. Seni maha peetud mängud on alati olnud põnevad ja tasavägised. “