Kohtunik: Urmo Viickberg, abikohtunikud: Sten Joala, Atso Palumägi
väravad: 35`.Ave-Lii Laas – 42`.Eleri Pärna (ov), 51`.Grutob, 62`.Orav

19-Mairit Laanesaar(vv), 3-Elina Kahar,  7-Ave-Lii Laas(k),  9-Anette Laureen Linnuste(81`.23-Indra Liz Nemvalts), 10-Kärt Hüdsi, 11-Kristel Saadik, 14-Isabel Huma, 15-Mari Abel, 20-Kristin Kukli , 33-Marie Rahel Lail, 34-Eleri Pärna(88`.32-Ketlin Pindis).
varus: 23-Indra Liz Nemvalts, 25-Glairika Toomemägi, 32-Ketlin Pindis
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Indra Aru

JK Tallinna Kalev: 77-Roberta Jürna(vv),  4-Maria Orav(k), 5-Birjo Rasmussen, 7-Vanessa Grutob, 12-Mirell Soasepp, 18-Sabina Ahmedova (46`.28-Sandra Henrica Saul), 21-Johanna Marie Link(80`.19-Meribel Vägi), 24-Marian Jaarman, 33-Birgitta Emilia Maria Ots(53`.74-Hanna Liisa Sulg), 39-Jane Mirjam, 71-Hanna Karoliina Kalle(80`.35-Jenna Jõerand)
varus: 19-Meribel Vägi, 28-Sandra Henrica Saul, 35-Jenna Jõerand, 74-Hanna Liisa Sulg.
treener: Kätlin Hein, füsioterapeut Anna Maria Mets

enne mängu …

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli: “Et püsida medalikonkurentsis, ei tohi vastased komistada. Meie soovid on lihtsamad, lüüa väravaid ja saada punktilisa”.

Isabel Huma (kaitsja):”Punktiarve on avatud, nüüd tuleb jätkata sealt, kus eelmises mängus pooleli jäi. Kaitsefaasis peame mängima kompaktselt ja ei tohi lasta vastastel liigselt meie kolmandikul tegutseda. Oma võimalused peame ära realiseerima, eks siis tulevad ka punktid”.

JK Tallinna Kalevi mängija Hanna Karoliina Kalle: ,, See hooaeg on näidanud, et midagi lihtsalt ei anta. Läheme mängule tahtmist täis ja eesmärk on koju tulla kolme punktiga.”

Naiskond mängis Emadepäeval kodusel Lootospark staadionil JK Tallinna Kaleviga. Mängust teeb ülekande Soccernet TV. Lootos asus 35.minutil kohtumist kapten Ave-Lii Laasi kauglöögist juhtima. Vastastel õnnestus mänguseis viigistada neli minutit enne poolajavilet, kui väravavahi ja kaitsja kommunikatsiooniprobleem lõppes omaväravaga.

Teist poolaega alustasid aktiivsemalt vastased. 51.minutil viis Vanessa Grutob nurgalöögijärgsest olukorrast külalised ette. 62.minutil lisas vastaste kapten Orav veel ühe värava ja kalevlannad said Põlvast lahkuda planeeritud kolme punktiga.

Järgmine mäng on naiskonnal nädala pärast, 18.mail kui kell 12:30 mängitakse Viimsis sealse naiskonnaga.