1 : 5 (0:1)

Kohtunik: Timo Teniste, abikohtunikud: Mattias Tääts, Kaspar Uustal.
Pealtvaatajaid: 38
Ilm: +15C, vihma sabistab ja vahepeal sajab
väravad: 69`.Hüdsi – 39`Treiberg, 60`.Himanen, 62`.Mehevets, 75`.(ov) Huma, 89`.Põlluvee
hoiatused: 67`.Treiberg (Sporting)

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar(vv), 3-Elina Kahar,  4-Helene Leht, 7-Ave-Lii Laas(k),  9-Anette Laureen Linnuste, 10-Kärt Hüdsi, 14-Isabel Huma(84`.25-Glairika Toomemägi), 20-Kristin Kukli, 32-Ketlin Pindis, 33-Marie Rahel Lail, 34-Eleri Pärna(84`.21-Kati-Karoli Silla).
varus: 21-Kati-Karoli Silla, 25-Glairika Toomemägi,
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Indra Aru

Saku Sporting: 5-Cärolyn Eisman(vv), 2-Viktoria Toding(70`.62-Sandra Liir), 6-Eliisabet Pedak, 7-Anna Mariin Juksar(k), 9-Eva-Maria Kriisa, 10-Katriin Saulus, 19-Emma Treiberg, 20-Merily Toom, 21-Renate-Ly Mehevets(67`.14-Ruth Hansar), 40-Elise Kreuz, 81-Kairi Himanen(78`.11-Põlluvee).
varus: 11-Eliise Gertrud Põlluvee, 14-Ruth Hansar, 62-Sandra Liir.
treener: Johan-Kaspar Ivask, füsioterapeut: Marjetta Urva
.

Naiskond mängis enne suvepausile siirdumist viimase kohtumise. Koduväljakul võeti vastu Saku Sporting. Kevadringis mängiti vastasega võõrsil väravateta viiki. Täna sai Lootosparki kogunenud publik näha lausa kuut väravat. Avaväravat tuli siiski oodata peaaegu avapoolaja lõpuni. 39.minutil viis Emma Treiberg külalised 1:0 juhtima. Sellel seisul siirdusid võistkonnad poolajale.

Teisel poolajal jätkus vihmasadu ja kümne minuti järel oli kapten Ave-Lii Laasil hea võimalus viigistamiseks, aga viimane puude jäi nõrgaks. Vastased teenisid ridamisi nurgalööke ja 60`.minutil lõi Kairi Himanen nurgalöögist seisuks 0:2. Kaks minutit hiljem oli seis 0:3. Trahvikasti piirilt kõmmutas palli alla vasakusse nurka eksallegro Renate-Ly Mehevets. 67`.minutil tegi Treiberg vea Huma vastu, teenides kollase kaardi. Samal ajal Sakult vahetus. Hansar sisse Mehevets välja. Kaks minutit hiljem oli pall Saku väravas. Kristin Kukli söödust toimetas nahkkera võrku Kärt Hüdsi. Saku tegi koheselt vahetuse. Todingu asemel tuli väljakule Liir. 75.minutil lasti vastastel otsajoonelt pall värava ette toimetada , kust Huma selle oma väravasse suunas. 78.minutil Sportingu viimane vahetus. Himanen välja, Põlluvee sisse.. 84.minutil topeltvahetus Lootoselt Pärna ja Huma välja. Nende asemel tulid mängu Glairika Toomemägi ja pikalt vigastusepausilt naasnud Kati-Karoli Silla. Punkti mängule panid vastased kui järjekordsest nurgalöögi järgsest segadusest lõi palli võrku vahetusest sekkunud Põlluvee.

Naiskonna järgmine mäng on 20.juulil kui sõidetakse Tallinnasse, kohtuma Kaleviga.

enne mängu …

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli: “Meil on olude sunnil tekkinud harjumatult pikk võistluspaus. Loodame Saku vastu mängurütmi kiirelt ülesse leida ja neile konkurentsi pakkuda”.

Anette Laureen Linnuste (poolkaitsja): “Sakus mängides suutsime kaitsefaasis kompaktselt mängida ja taga nulli hoida. Proovime  seekord samamoodi ja lisaks omad võimalused realiseerida”