Peakohtunik:  Oliver Kiisk, abikohtunikud: Kaspar Krill, Oskar Kalju

Väravad:45`.A.Južaninova, 51`,74`.D.Uszjukina, 87`.L.Ghazaryan.
Hoiatused: 64`.Asatryan (Ararat) – 45+2`.Altsaar (Lootos)

FC Ararat: Petrova(vv), Priidemann, Uzjukina, J.Južaninova, D.Ozjukina, A.Južaninova, D.Kudjavnina, Savitskaya, Sakhinova, Ghazaryan, Asatryan.
varus: Pissareva, Movtšan, Pikkov, Hutak, Liivamägi.

Treener: Liana Hayrapetyan, treener Manuk Sargsyan, Arst Juri Belogorodtsev, VV treener Pavel Londak.

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar, 14-Isabel Huma, 3-Elina Kahar, 11-Kristel Kotkas, 32-Ketlin Pindis(85`.34-Eleri Pärna), 17-Kätriin Altsaar(46`.23-Indra Liz Nemvalts), 15-Mari Abel(85`.25-Glairika Toomemägi), 7-Ave-Lii Laas, 20-Kristin Kukli(80`.9-Anette Laureen Linnuste), 33-Marie Rahel Lail, 10-Kärt Hüdsi(85`.4-Helene Leht).
varus: 4-Helene Leht, 9-Anette Laureen Linnuste, 23-Indra Liz Nemvalts, 25-Glairika Toomemägi, 34-Eleri Pärna.
Peatreener: Kaido Kukli, füsioterepeut: Iris Nurmsoo

enne mängu:

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli: „Ararat on noor ja ambitsioonikas naiskond. Eelmisel hooajal mängisime nendega enam-vähem võrdselt. Eks näis kuidas nüüd jõuvahekorrad on”.

Poolkaitsja Kristin Kukli: „Oleme Araratiga juba paar mängu mänginud ning teame, millist laadi vastasega on tegemist. Peame enda momendid ära realiseerima ja külma närvi säilitama. Usun, et tuleb väga huvitav esimene võõrsil mäng“.

Naiskond mängis hooaja teise kohtumise 14.aprillil, Lasnamäe spordikompleksi kunstmuruväljakul, vastaseks FC Ararat. Vastased olid kohtumises aktiivsem pool, kuid väravani jõudsid alles poolaja üleminutil kui värava lõi Južaninova. Lootosele läks sstatistikasse kirja kollane kaart, mille teenis Kätriin Altsaar. Teist poolaega alustaski Kätriini asemel Indra Liz Nemvalts. Vastased suurendasid 51.minutil penaltist seisu 2:0 ja 74.minutil 3:0 peale. Mõlema värava autoriks Uzjukina. Lootos tegi seejärel mitmed vahetused. 80.minutil tuli Kristin Kukli asemel väljakule Anette Laureen Linnuste. Viis minutit hiljem tegi treener Kaido Kukli kolmikvahetuse. Välja vahetati Kärt Hüdsi, Mari Abel ja Ketlin Pindis, kelle asemel sekkusid vastavalt  Helene Leht, Glairika Toomemägi ja Eleri Pärna. Vastased lõid enne kohtumise lõppu veel ühe värava, võites mängu 4:0.

Naiskonna järgmiseks vastaseks on Tallinna FC Flora, kellega mängitakse eeloleval reedel, Lootospargis kell 20.