Kohtunik: Olivia Paet, abikohtunikud: Andres Kuuse, Hans Oliver Kuuse
väravad: 41`.Grutob, 45`.Saul, 90+1`.Valgeväli

JK Tallinna Kalev:

19-Mairit Laanesaar(vv), 3-Elina Kahar,  7-Ave-Lii Laas(k), 10-Kärt Hüdsi(38`.4-Helene Leht ), 11-Kristel Saadik, 12-Mari Abel (27`. 9-Anette Laureen Linnuste)14-Isabel Huma, 20-Kristin Kukli(83`.23-Indra Liz Nemvalts), 32-Ketlin Pindis, 33-Marie Rahel Lail, 34-Eleri Pärna.
varus: 4-Helene Leht, 9-Anette Laureen Linnuste, 23-Indra Liz Nemvalts,  25-Glairika Toomemägi,
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Iris Nurmsoo

Naiskond alustas sügisringi mängudega. Pealinnas kohtuti JK Tallinna Kaleviga. Kevadringis, Lootospargis, asuti kapten Ave-Lii Laasi väravast avapoolajal juhtima, teise poolaja väravatest võtsid võidu siiski kalevlannad. Seekord olid allegrod mängus sees peaaegu avapoolaja lõpuni, hoolimata avapoolajal tehtud kahest sunnitud vahetusest. Vigastuse tõttu pidi juba 27.minutil mängu pooleli jätma Mari Abel. Teda asendas Anette-Laureen Linnuste. 38.minutil asendas Kärt Hüdsit Helene Leht. Vastased lõid 41 ja 45.minutil väravad ja viisid kalevlannad 2:0 eduseisus poolajale.

Teisel poolajal tegid vastased viis vahetust, Lootos tegi ühe vahetuse. 83.minutil tuli Kristin Kukli asemel platsile Indra Liz Nemvalts. Vastased panid mängule punkti viimasel minutil, kui Kadri-Ann Valgeväli vormistas lõppseisuks 3:0.

Naiskonna järgmine vastane on FC Ararat, kes täna alistas 2:1 JK Tammeka ja kellega mängitakse Lootospargis 27.juulil algusega 12:30.

enne mängu …

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli: “Mõnus suvepuhkus on läbi saanud ja töö hakkab pihta. Kalevil on igas mõttes meie ees eelised, aga soovime olla väärilised vastased.“

Kristel Kotkas: (kaitsja):“ Jätkame peale pikka suvist pausi võitlusega jalgpalliplatsil. Näitame, et oleme puhkust arukalt kasutanud ning suudame vastase mängu ja meelsust murda.“

JK Tallinna Kalev mängija Jane Mirjam: ,, Esimene kodumäng peale puhkust ja suurepärane võimalus naasta võidulainele Kalevi toetajate ees. Tule staadionile ja jätame 3 punkti koju.”