FC Lootos – Pärnu JK

10 : 1 (4:0)   –

Kohtunik: Margus Nemvalts
Pealtvaatajaid: 32
Väravad: 14`,55`.Kikas, 19`,20`,35`,46`, 68`.Tuul, 49`,69`.Virmo Vigel, 65`.Kiidron  – 39`.Mairold Toomast

FC Lootos: 1 – Kristofer Mandel(vv), 30-Kerdo Roodes(k), 3-Hendrik Tuul, 4-Adelhein Kikas, 5-Evert Roodes, 7-Virgo Vigel, 8-Martin Mäeots, 9-Ronald Kiidron, 10-Kristo Sirol, 14-Ruudi Tobreluts, 15-Kaspar Tühis, 16-Tim Hõbemägi, 17-Karel M. Kösler, 18-Karl Kintsiraud, 20-Valdur Veeroja, 26-Kris M.Külv,  35-Virmo Vigel. Peatreener: Avo Jakovits, treener: Indrek Käo.

Pärnu JK: Kirsel, Toots, Pendin, Jõerand, Berggrünfeld, Käänik, Lehes, Kissand, Lapp, Toomast, 99-Lapin(k)

U 15 võistkond jätkas liigamängudega. Täna oli Lootospargis vastaseks Pärnu JK, kellega kevadringis 4:4 viiki mängiti. Lootose noored lõid neli väravat avapoolajaga ja lisasid teisel poolajal veel pool tosinat. Hendrik Tuule arvele jäi lõpuks viis tabamust. Kumbki kaks väravat lõid Adelhein Kikas ja Virmo Vigel. Ühe värava sai kirja ka Ronald Kiidron.  Vastased lõid auvärava teise poolaja esimestel minutitel.

Lootose järgmine mäng on 30.augustil kui Lootospargi võõrustatakse edasi lükatud kohtumises Läänemaa JK ja FC Hiiumaa ühendvõistkonda.