väravad:  3`,24`,36`,41`,76`,83`,- 66`,Virmo Vigel

FC Lootos: -Kristofer Mandel, 18-Karl Kintsiraud, 9-Ronald Kiidron, 5-Evert Roodes, 16-Tim-Samuel Hõbemägi, 15-Kasper Tühis(62`.11-Robin Kahre), 35-Virmo Vigel(k)(87`.10-Kristo Sirol), 36-Sten Hiir(70`.20-Valdur Veeroja), 55-Henri Tolmusk(55`.7-Virgo Vigel), 4-Adelhein Kikas (87`.28-Adham Rashad), 3-Hendrik Tuul.
varus: 7-Virgo Vigel, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 20-Valdur Veeroja, 28-Adham Rashad
Peatreener: Avo Jakovits, treener Indrek Käo
varus:

Klubi U16 noormeeste jätkas peale kahekuulist pausi pühapäeval mängudega U16 II liigas. Viimati mängiti juunis JK Tammekaga, seejärel toimus liigas mitu sunnitud pausi. Võistlemisest loobus JK Tallinna Legion ja nii ongi poistel võimalus uuesti oma vormi kontrollida liiga liidri – Rakvere Unitedi vastu. Rakvere linnastaadionil mängiti edasilükatud 4.vooru kohtumine.

Koduvõistkond asus kohtumist juhtima juba 3.minutil. Lootose noored jätsid realiseerimata mitu head võimalust. Koduvõistkond see eest suutis veel kolmel korral olla resultatiivne ja poolajavileks 4:0 juhtima asuda.

teist poolaega alustas paremini Lootos. Adelhein Kikase tsenderdus leidis trahvikastis vahetusest sekkunud Virgo Vigeli, kes lükkas palli katenipaela kandun vanem vend Virmole ja seis oli 1:4. Poolaja lõpu eel lõid vastased veel kaks väravat ja võitsid kohtumise suurelt 6:1.