FC Lootos: 1-Kristofer Mandel, 18-Karl Kintsiraud(85`.22-Markus Miroljubov), 9-Ronald Kiidron, 30-Kerdo Roodes(k), 5-Evert Roodes, 17-Karel M.Kösler (52`.7- Virgo Vigel), 35-Virmo Vigel, 14-Ruudi Tobreluts(79`.28-Adham Rashad), 15-Kaspar Tühis(63`.20-Valdur Veeroja), 4-Adelhein Kikas(74`.10-Kristo Sirol), 3-Hendrik Tuul.
varus: 7-Virgo Vigel, 10-Kristo Sirol, 20-Valdur Veeroja, 28-Adham Rashad, 22-Markus Miroljubov.
Peatreener: Avo Jakovits

Saue JK: Kirs(vv), Ploom, Sassi, Tammeleht, Sarap(62`.Põder), Mellik, Lepp(74`.Reinson), Metsaluik, Härm, Vierland(46`.Vallimäe), Annsoo
varus: Hell, Reinson, Vallimäe, Põder
Treener: Henri Heinsalu

Klubi järelkasvuvõistkond alustas mängudega U16 II liigas. Laupäeval, 20.aprillil, võõrustati Lootosparkil Saue JK eakaaslasi. Lootos alustas kohtumist hästi ja Virmo Vigelilt hea söödu saanud Hendrik Tuul viis meeskonna 4.minutil 1:0 juhtima. 27.minutil suurendas Tuul Ruudi Tobrelutsu läbisöödu järgselt edunumberid 2:0 peale ja 40.minutil lõi kübaratriki nurgalöögijärgsest olukorrast 3:0. Mõni minut hiljem sai värava kirja Adelhein Kikas (sööt Karel Mattias Köslerilt) ja vaheajale siirdusid meeskonnad seisul 4:0.

Teine poolaeg hoidis Lootos initsiatiivi ja mängis rohkem palliga, aga väravani ei jõutudki. Platsile said ka kõik vahetuses olnud mängijad. Esimese vahetusena tuli avapoolajal kollase kaardi teeninud Kösleri asemele Virgo Vigel. 65`.minutil asendas Tühist Valdur Veeroja. 75.minutil võeti puhkama Kikas, asemele Kristo Sirol. 83`.minutil sai platsile Adham Rashad, asendades Tobrelutsu. Viimase vahetusena tuli paar minutit enne kohtumise lõppu väljakule Markus Miroljubov, vahetades välja Kintsiraua. Vahetasid ka vastased, aga väravani ei jõudnud nemadki.

Võistkonna järgmiseks vastaseks on Tallinna FC Flora roheline võistkond. Mäng toimub 26.aprillil kell 11, Kotka staadionil.