6 : 3 (3:0)

Peakohtunik: Kennet Padjus, abikohtunikud: Ahti Lepp ja Uku Aasrand
Pealtvatajaid: 67
Ilm: +8C,

Väravad: 14`.Nuuma, 33`. Preeden, 35, 75`.Vahtra, 56`.Lina, 61`.Kukk – 76`,78`.Tapfer, 86`.ov(Vist)
Hoiatused:   – 31, 52`.Toim, 90+2`.Khan (mõlemad Lootos) – 54`.R.Hurt (Tõrva)
eemaldamine: 52`.Toim

FC Lootos: 1-Markus Villako, 3-Valeri Dobrovolski(84`.31-Helander Vist), 8-Andre Kukk, 10-Temari Nuuma(73`.55-Sharib Khan), 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden, 17-Marthin Vahtra, 20-Risto Saarniit(87`.4-Karl-Kristofer Hirmo), 23-Markus Lina(73`.11-Kristjan Pundonen), 29-Rasmus Mathias Mõttus, 91-Markus Mäeots(17`.21-Elon Holger Vaab)
varus: 39-Henri Loeg (vv), 4-Karl-Kristofer Hirmo, 11-Kristjan Pundonen, 15-Aleksander Jerotski, 21-Elon Holger Vaab, 31-Helander Vist, 55-Sharib Khan.
Peatreener: Avo Jakovits

Tõrva JK: 1-Mattias-Marek Maranik(vv), 5-Kaur Kangur, 7-Robin Pähklamäe(67`.4-Tarmo Ranne), 8-Alois Tapfer(k), 9-Kostiantin Hurenko, 11-Raido Hurt, 12-Kevin Kolbin(20`.18-Rainer Mõts), 15-Reimo Paidra, 21-Reimo Ütsik(53`. 3-Enri Udras), 24-Reigo Hurt, 41-Robin Paring
varus: 2-Martti Rebane, 3-Enri Udras, 4-Tarmo Ranne, 18-Rainer Mõts, 33-Tauno Johanson
.

Klubi meeskond mängis pühapäeval, 21.aprillil, esimese kodumängu alanud hooajal. Vastaseks oli Tõrva JK võistkond. Eelmisel hooajal olid meeskondade mõlemad omavahelised kohtumised lõppenud Lootose 3:2 võiduga. Kolm oli läbivaks numbriks ka selles kohtumises. Kodumeeskond lõi mõlemal poolajal kolm väravat, vastased vastasid teisel poolajal kolmega.  Esimesel poolajal tegid Lootose poolelt skoori Temari Nuuma, Kert Preeden ja Marthin Vahtra. Mõlemad meeskonnad olid sunnitud tegema ka kaks vahetust. Lootosel pidi 17.minutil mängu pooleli jätma Markus Mäeots, kelle asemele tuli Elon Holger Vaab. Kolm minutit hiljem tuli vastastel Kolbini asemel mängu Mõts. Poolajaseis Lootosele 3:0.

Teine poolaeg algas sarnaselt esimesega. Lootos ründas, aga pallid ei tahtnud raamidesse mahtuda. 52`.minutil teenis oma teise kollase kaardi Toim, jättes kodumeeskonna väljakule kümnekesi. See mõjus meestele motiveerivalt ja neli minutit hiljem lõi Markus Lina seisuks 4:0. 61`.Minutil lõi Andre Kukk nurgalöögijärgsest olukorrast 5:0 ja 75`.minutil Marthin Vahtra 6:0. Seejärel tegi Lootos topeltvahetuse – Nuuma ja Lina välja, Sharib Khan ja Kristjan Pundonen sisse. Järgmise kahe minuti jooksul lõi vastaste kapten Tapfer kaks väravat, tuues tabloole numbrid 6:2. Kohtumisele pani punkti Helander Visti 86.minuti omavärav. Minut hiljem tegi Avo Jakovits viimase vahetuse. Risto Saarniidu asemel pääses väljakule Karl-Kristofer Hirmo. Seis ei muutnud ja Lootos sai tabelisse teise võidu.

Järgmine mäng ootab meeskonda 27.aprillil kell 12:00, kui Jõgeval mängitakse kohaliku SK Noorus 96 vastu.