27.august kell 12:00, Soe keskasula staadion

2 : 3 (1:1)

Kohtunik: Margus Leedo, abikohtunikud: Nils Grün, Andreas Simson
pealtvaatajaid: 41
Ilm: +17C

Väravad:  43`.Edvin Tapfer, 50`.Riivo Pippar – 4`.Risto Saarniit, 72`.Temari Nuuma, 87`.Andre Kukk
Hoiatused: 55`.Tanel Tamm, 76`.Enri Udras – 17`.Andre Kukk, 36`.Risto Saarniit, 85`.Stefan-Ander Ploom
.

Tõrva JK: Teearu(vv), Udras(79`Sinisalu), Kangur, Tapfer(k), Pipar(79`.Hurenko), Tamm, Paidra, Tapfer, Hansson(71`.Ütsik), Raik, Kurvits
varus: Vahtra(vv), Rebane, Ranne, Kaiv, Hurenko, Ütsik, Sinisalu.
Treener:

Lootos: 1-Markus Villako, 2-Stefan-Ander Ploom, 7-Priit Rahuelu, 8-Andre Kukk, 10-Temari Nuuma, 12-Maik Kolats(63`.91-Markus Mäeots), 20-Risto Saarniit, 21-Elon Holger Vaab, 23-Markus Lina, 26-Jürgen Juks, 29-Rasmus Mattias Mõttus,
varus: 25-Fredy Samulin, 39-Henri Loeg, 91-Markus Mäeots.
Peatreener: Avo Jakovits

Meeskond lõpetas augustikuu välismänguga. Soe keskasula staadionil oli pühapäeva keskpäeval vastaseks Tõrva jalgpalliklubi. Mäng algas Lootosele hästi ja Risto Saarniidu väravast asuti kohtumist juba 4.minutil juhtima. Poolaja lõpu eel vastased viigistasid.

Teise poolaja alguses asus kodumeeskond mängu juhtima, ent lõppsõna jäi siiski Lootosele. Temari Nuuma ja Andre Kukk väravad pöörasid kaotusseisu mängu lõpuks 3:2 võiduks.

Treener Avo Jakovits: “Oli väga raske mäng, vastased mängisid hästi. Lõpus vastaed väsisid ja meil ka hakkas võimalusi tekkima. Andre Kukke värav võttis pinge maha.”

Meeskonna järgmine mäng on 2.septembri kui sama võistkonnaga mägitakse kell 16:30 Lootospargis.