Väravad: 42`. Allan Pilvet – 56`.Valeri Dobrovolski, 84`.Risto Saarniit
Hoiatused: 66`,67`Meus,67`Puusepp, 72`Hallik, 80`Sibul, 80`Aus(kõik Welco) – 21`,87`Preeden, 90+4`Berg (mõlemad Lootos)
Eemaldamised: 67`.Meus (Welco) – 87`Preeden (Lootos)

Welco: Maasing(vv), Austa(57`Meus), Jaal(57`Mäeots), Pilli(82`Znamenski), Aus, Avdonin(k), Pilvet(90+2`Lõbu), Glazatšev, Potter(57`Kattus), Hallik(82`Joost), Sibul.
varus: Randrüüt, Jahimees, Znamenski, Gutman, Mäeots, Joost, Lõbu, Kattus, Meus.
Treener: Rauno Puusepp

FC Lootos: 1-Markus Villako, 3-Valeri Dobrovolski, 10-Temari Nuuma, 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden, 17-Marthin Vahtra, 20-Risto Saarniit, 23-Markus Lina, 36-Oliver Berg, 77-Tauri Kolk, 99-Markus Mäeots (85`.21-Elon Holger Vaab)
varus: 69-Roomet Kõiv, 2-Sharib Khan, 4-Karl-Kristofer Hirmo, 21-Elon Holger Vaab, 26-Jürgen Juks
Peatreener: Avo Jakovits

Meeskond kohtus pühapäeval liigatabelis esikohta jaganud Welco X meeskonnaga. Lootose ekslootsi,  Rauno Puusepa, juhendatav Welco on hooaega alustanud sarnaselt Lootosele. Kuuest mängust oli võidetud neli, viigistatud üks ja kaotatud vaid hooaja avamäng Viljandile. Omavahel olid meeskonnad varem kohtunud kaheksa korda ja võitude osas juhtisid vastased võimsalt. Lootos oli viimati edukas kaks aastat tagasi, kui Holm Parkil alistati vastased 7:4. Võideti tänagi, aga võit ei tulnud sugugi lihtsalt.

Kohtumine Holm Parkis algas vihmasajus, mis taandus alles veerandtunnise mängu järel, aga väikseste vahedega kestis peaaegu poolaja lõpuni. See pani pitseri mängukvaliteedile ja platsil libisesid ja uisutasid nii omad kui võõrad. 21.minutil teenis Lootose kapten Kert Preeden kollase kaardi, kui jäi palli löömisel hiljaks ja sõitis vastasele jalga. Lootosel oli mitu head võimalust juhtvärava löömiseks, aga hoopis kodumeeskond oli see, kes kolm minutit enne poolaja lõppu teenitult 1:0 juhtima asus.

Teise poolaja alguseks tuli välja päike, kuivatas platsi ja mäng läks oluliselt kiiremaks. Järjest kiirenevas tempos hakkasid toimuma  sündmused platsil. 56.minutil oli Lootose kasutada nurgalöök ja Valeri Dobrovolskil õnnestus see värava esisest saginast võrku lükata ja lisaks mänguseisu viigistamisele ka oma isiklik väravasaldo avada. 1:1 oli ilmselge pettumus kodumeeskonnale, kes tegi korraga kolmikvahetuse. Potteri, Jaali ja Austa asemel said platsile Kattus, Mäeots, Meus. Viimatinimetatu küll väga lühikeseks ajaks, kuna suutis napi kümne minuti jooksul teenida kaks kiiret kollast kaarti, mille järel kohtunik Loho saatis ta tagasi pingile. Sündmus ajas kopsu üle maksa Welco treener Rauno Puusepal, tulemuseks kollane kaart temalegi.  72`,minutil tegi Hallik vea Toimi vastu – tasuks kollane kaart. 80.minutil ründasid kohtunikku verbaalselt Aus ja Sibul, tulemuseks mõlemale kollased kaardid. Welcolt 82.minutil topeltvahetus. Hallik ja Pilli välja, Znamenski ja Joost sisse.  84.minutil õnnestus Lootosehea kiirrünnak ja Risto Saarniit lõi seisuks 1 : 2. Lootos tegi minut hiljem vahetuse. Mäeots välja, Vaab sisse. Tundus, et mäng on tehtud, aga võta näpust.  87`minutil teenis vile järgselt palli mängimise eest teise kollase kaardi kapten Preeden ja kohtuniku rektsioon oli konkreetne – teine kollane, otsa punane ja nii jäid mõlemad meeskonnad platsile kümnekesi. Ja ka see ei olnud veel kõik. Kohtumise viimasel minutil teenis Welco penalti, mille Markus Villako … tõrjus ! Holm Parki omadele kaasa elama sõitnud ligi paarkümmend Lootose poolehoidjat juubeldasid, aga liiga vara. Kohtunik leidis, et väravavaht liikus enne lööki joonelt. Penalti läks kordamisele ja  … Villako tõrjus teistkordselt !! 90+2`minutil Welcolt viimane vahetus. Avavärava autori Pilveti asemel sisenes mängu päästma vanameister Villem Lõbu. Paraku oli rong läinud ja kuigi enne lõpuvilet teenis kollase veel Berg, mänguseis ei muutnud ja meeskond sai tabelisse rasked, aga sellevõrra väärtuslikumad kolm punkti.

Meeskonna järgmine mäng viib nad taas Tartusse. 12.juunil kohtutakse Väikeste karikavõistluste 1/16 finaalis Team Helmiga.