Kohtunik: Normal Pulk, abikohtunikud: Silver Sepp ja Märten Roots

väravad: 14`Tauri Kolk, 80`Temari Nuuma – 83`Margus Rosin
hoiatused: 32`Toim, 88`Nuuma (mõlemad Lootos) – 45`Lepp

FC Lootos: 1-Markus Villako(vv), 3-Valeri Dobrovolski, 7-Priit Rahuelu, 10-Temari Nuuma, 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden, 17-Marthin Vahtra, 20-Risto Saarniit (90+2`Jürgen Juks), 39-Miko Saarniit(73`21-Elon Holger Vaab), 77-Tauri Kolk, 91-Markus Mäeots(81`29-Rasmus Mathias Mõttus)
varus: 69-Roomet Kõiv(vv), 16-Henri Loeg (vv), 4-Karl-Kristofer Hirmo, 21-Elon Holger Vaab, 23-Markus Lina, 26-Jürgen Juks, 29-Rasmus Mathias Mõttus
treener: Avo Jakovits

SK Noorus 96:
varus:

Meeskond jätkas liigamängudega Lootospargis. Pühapäevaõhtune kohtumine lähima jälitaja – Jõgeva SK Noorus 96 vastu – kujunes liidrite vääriliseks heitluseks. Eelmises mängus saadud kaartide tõttu jäid Lootose poolelt kohtumisest eemale Andre Kukk ja Oliver Berg. Küll tegi come backi Miko Saarniit. Kodumeeskond alustas isukalt ja avas skoori juba 14.minutil. Tambet Toimi tsenderdus põrkas latist tagumises posti juures passinud Tauri Kolkile vastu pead ja sealt väravasse 1:0. 32`,minutil teenis väravasöödu andja Toim kollase kaardi. Vastased surusid kõvasti, aga Lootose puurilukul Markus Villakol oli hea päev ja vaheajale siirduti kodumeeskonna 1:0 eduseisul. Vastased võtsid garderoopi kaasa ka kollase kaardi, mille teenis Andro Lepp.

Teist poolaega alustas aktiivsemalt vastasmeeskond. Lootose kaitse pidas ja 73´minutil tehti esimene vahetus. Miko Saarniidu asemel sai platsile Elon Holger Vaab. Kolm minutit hiljem vahetasid ka vastased : Kuldmägi välja, Tillemann sisse. Neli minutit hiljem oli seis tablool 2:0. Marthin Vahtra pääses paremalt äärelt tsenderdama, trahvikasti joonelt pikendas Risto Saarniit palli tagumises posti juurde liikunud Temari Nuumale. Võistkonna esisnaiper ei väristanud ja vajutas ühe puutega üle vv Karli Küti käte võrku. Minut hiljem Lootoselt vahetus, Markus Mäeots välja, Rasmus Mathias Mõttus sisse.  Külaliste surve oli metsik ja auväravata nad ei jäänud. 83`minutil sai tabamuse kirja Margus Rosin. 88`.minutil kollane kaart Nuumale. 90+2 minutilsekkus mängu vanameister Jürgen Juks, kes vahetas välja keskväljamootor Risto Saarniidu. Seis ei muutnud ja kodumeeskond tõusis revanšiga taas liigatabeli tippu.

Meeskonna järgmine vastane on vana derbykaaslane –  Valga FC Warrior, kellega mängitakse vastase koduväljakul 13.septembril kell 19:30.