Kohtunik: Ahti Lepp, abikohtunikud: Ketlin Pindis ja Hardi Tiitus

väravad: – 18`,83`.Mištšenko, 90+7`Bolotin
hoiatused: 54`Vaab (Lootos) – 47`Kudrjašov, 49`, 78`Timofejev,

FC Lootos: 1-Markus Villako(vv), 3-Valeri Dobrovolski(87`.26-Jürgen Juks), 7-Priit Rahuelu, 10-Temari Nuuma, 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden, 17-Marthin Vahtra, 20-Risto Saarniit, 21-Elon Holger Vaab(67`.91-Markus Mäeots), 23-Markus Lina, 36-Oliver Berg (90+1´.31-Helander Vist)
varus: 39-Henri Loeg (vv), 69-Roomet Kõiv(vv), 8-Andre Kukk, 12-Maik Kolats, 26-Jürgen Juks, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 31-Helander Vist, 91-Markus Mäeots
treener:

FC Starmedia: 91-Raider(vv), 1-Vtorushin, 3-Tõsjatov, 5-Panitšev(k), 8-Butajev, 17-Dolinin,  23-Kudrjašov(67`.9-Timofejev), 26-Sjöblom, 69-Jeremejev, 90-Bolotin, 99-Mištšenko (86`.19-Bondar)
varus: 6-Dolmatov, 9-Timofejev, 19-Bondar, 96-Redkin
treener: Andres Aarelo, klubi esindaja: Daniil Petrunin

Meeskond lõpetas juulikuu kodumänguga. Tipneri karikavõistluste 1/32 finaalis võõrustati III liiga põhjatsooni liidrite sekka kuuluvat FC Starmedia meeskonda. Vastased, kes varasemalt kandnud FC Wise ja FC Transferwise nime, Lootosega mänginud ei olnud. Kodumeeskonnal puudusid kaks  keskväljamängijat – Andre Kukk ja Tauri Kolk, mis ka hilisemas mängus tunda andis.

Kohtumine algas tormituule ja võimsa äikesevihmaga, mis vahelduva eduga kestis terve poolaja. Mõlemad meeskonnad näitasid avavilest peale, et soovivad väravat lüüa. Luuret ei tehtud ja rünnakud kandusid ühe värava alt teise alla. 16.minutil oli Marthin Vahtral võimalus kodumeeskond juhtima viia, aga trahvikastis jäi puudu otsustavusest. Kaks minutit hiljem oli pall hoopis Lootose väravas.  Keskväljalt trahvikasti piirile saadetud pallli klaarimisega ei saanud Looose kaitse hakkama ja vastased asusid 0:1 juhtima. Võimalusi väravaarvu kasvatamiseks oli mõlemal meeskonnal, aga kehvad ilmaolud ja libe plats ei võimaldanud neid realiseerida.

Teist poolaega alustas aktiivsemalt kodumeeskond ja vastased olid sunnitud kollaste kaartide hinnaga Lootose rünnakuid pidurdama. Mängu murdemoment oli 53.minutil kui kohtunik Ahti Lepp jättis kollase kaardi andmata Starmedia mängijale Kudrjašovile (kellel oli juba üks kollane all). Peale seda muutus mäng agressiivsemaks. Kodumeeskond otsis viigiväravat ja suurepärane võimalus avanes Markus Linal, kes väravavahi ebaõnnestnud söödu vahelt likas ja üks üks olukorda pääses. Paraku läks penaltipunktilt tehtud pealelöök napilt väravapostist mööda. 67.minutil tegid mõlemad meeskonnad esimese vahetuse. Lootosel Vaab välja – Mäeots sisse. Starmedia tegi topeltvahetuse Kudrjašov ja Butajev välja – Timofejev ja Dolmatov sisse.  78.minutil kollane Timofejevile. 83.minutil teenis kodumeeskond keskjoonelt vabalöögi. Väravavaht Villako tsenderdus maandus Starmedia kaitseliinis, kust see kohe ette suunati ja kontrarünnakusse läinud Mištšenko tegi seisuks 0:2. Lootos suunas ründele kõik jõud, aga vastased olid kaitses kindlad. 85.vahetus Starmedial Mištšenko välja, Bondar sisse. Minut hiljem Lootosel Dobrovolski välja, Juks sisse. 90+2 viimane vahetus Berg välja, Vist sisse. Üleaja minutid läksid kirglikuks ja kollased kaardid teenisid Dolmatov ja vastaste treener Daniil Petrunin. 90+7 oli Lootosel nurgalöök, mis kastist pika palliga välja koristati. Keskväljal passinud Villako jäi palli omaksvõtmisel hätta ja vastaste kontrarünnakust lõi Bolotin koos lõpuvilega tühja väravasse lõppseisuks 0:3.

Meeskonna järgmine mäng on 4.augustil kell 18. kevadringi edasilükatud mängus võõrustatakse Tartu FC Interit.

Tänane mäng juhatas sisse klubi kolmemängulise karikamängude seeria Lootospargis. Nädala pärast, 7.augustil, võõrustab Meistriliiga naiskond Tallinna FC Levadiat ja 8.augustil on vastamisi Vutid ja Tartu NJK.

… enne mängu

Avo Jakovits: “Eesmärk on lüüa vastastest vähemalt üks värav rohkem”

Starmedia treener Andres Aarelo: “Tuleb raske võõrsilmäng, anname väljakul endast kõik. Meie ülesanne on karikasarjas kaugemale jõuda!