7 : 3 (4:0)

Kohtunik: Mattias Rootalu, abikohtunikud: Artur Ruul, German Jürgenthal
pealtvaatajaid: 17
Ilm: +21C

Väravad: 8, 50, 62`.Aus, 16`.Sibul 23`.Pilli, 25`.Kuus, 88`.Jahimees – 48`.73`.Lina, 74`.Saarniit

Hoiatused: 35`. Glazatšev, 45+1`.Näkk (mõlemad Welco) – 65, 65`.Jõgeva

Eemaldamine: 65`.Jõgeva

Welco: Maasing, Austa(46`.Kalamees), Kuus, Aus(67`.Reiljan), Näkk(67`.Lõbu), Avdonin, Glazatšev(46`.Joost), Pilli (46`.Pilvet), Lilleallik, Sibul (79`.Peets), Meus (79`Jahimees)
varus: Peets, Reiljan, Pilvet, Jahimees, Joost, Lõbu, Kalamees
Peatreener: Rauno Puusepp

Lootos: 30-Rene Kolsar, 1-Markus Villako, 7-Priit Rahuelu, 8-Andre Kukk, 9-Oliver Jõgeva, 10-Temari Nuuma (31`.39-Henri Loeg), 13-Risto Saarniit, 23-Markus Lina, 26-Jürgen Juks, 29-Rasmus Mattias Mõttus, 91-Markus Mäeots (57`.55-Rustam Tadzhybaiev)
varus: 39-Henri Loeg, 55-Rustam Tadzhybaiev
Peatreener: Avo Jakovits

Meeskond mängis peale kahekuust pausi taas jalgpalli. Sügisringi alustati Tartus, Raadil JK Welco X vastu.  Kevadel mängitud esimeses voorus lõid “elektrikud” Lootose võrku kuus vasuseta palli. Tänases mängus asus kodumeesknd avapoolajaks neljaväravalisse eduseisu. Avapoolaja keskel oli igastuse tõttu sunnitud lahkuma Temari Nuuma, keda sendas Henri Loeg. Teisel poolajal vähendas Markus Lina vahet, kübaratriki teinud Austa tegi skooriks taas 6:1. Lootos tegi vahetuse. Mäeotsa asemel tuli mängu Tadzhybaiev. Seejärel andis mängu juhinud kohtunik 65.minutil seletamatutel põhjustel Oliver Jõgevale kaks kollast kaarti, jättes Lootose kümnekesi. Lootose mäng läks paremaks ja Lina ning Risto Saarniit tegid mänguseisuks 6:3. Kohtumise eelviimasel minutil vormistas Welco lõppseisuks 7:3.

Meeskonna järgmine mäng on 20.augustil kui Lootospargis võõrustatakse liiga liidrit Team Helmi.