väravad:  24`Karl Selter, 62`.Endrik Martin Elias  – 57`Hendrik Tuul
hoiatused: 35`.Karel Mattias Kösler, 69`.Kerdo Roodes (mõlemad Lootos)

Treener:

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel, 18-Karl Kintsiraud(89`10-Kristo Sirol), 9-Ronald Kiidron, 16-Tim-Samuel Hõbemägi(80`.11-Robin Kahre), 15-Kasper Tühis,  32-Kerdo Roodes(k), 36-Sten Hiir (73`.20-Valdur Veeroja), 14-Ruudi Tobreluts(65`. 5-Evert Roodes), 17-Karel Mattias Kösler (53`.8-Markus Mäeots),  4-Adelhein Kikas(89`28-Adham Rashad), 3-Hendrik Tuul.
varus: 5-Evert Roodes, 8-Markus Mäeots, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 20-Valdur Veeroja, 28-Adham Rashad
Peatreener: Avo Jakovits, treener Indrek Käo

Klubi järelkasvuvõistkond jätkas mängudega U16 II liigas. Seekord sõideti külla Paide linnameeskonnale. Kohtumine algas Lootose survega, aga nagu jalgpallis reegliks, kui ei löö ise, lüüakse sulle. 24.minutil teenisid vastased kaks nurgalööki järjest ja teine õnnestus neil ka väravasse toimetada. Lootosel aga asjad ei sujunud ja  35.minutil teenis kollase kaardi Kösler. Mäng oli vigade rohke ja mõlemalt poolt ebasportlik. Kaardid teenisid aga külalised. 1:0 seisul siirduti vaheajale.

Teise poolaja algusveerandil viigistas Hendrik Tuul seisu, realiseerides Adelhein Kikase söödu. 72`.minutil teenisid vastased trahvikasti kaarelt karistuslöögi, mille ka sisse lõid ja kuigi Lootos otsis viigiväravat, jäid kolm võidupunkti täna Paidesse.

Lootose järgmiseks vastaseks on 25.augustil Tallinna FC Flora roheline. Mäng algab Lootospargis kell 13