FC Wolves:

FC Lootos: 1-Markus Villako(14`.22-Robin Heinsoo, 71`.19-Krister Põkk), 29-Rasmus Mathias Mõttus(46`.12-Maik Kolats),  3-Valeri Dobrovolski, 28-Remi Oper, 8-Andre Kukk, 2-Stefan Ander Ploom, 26-Jürgen Juks(71`. 18-Holger Jänes), 77-Tauri Kolk, 13-Tambet Toim,  21-Elon Holger Vaab, 31-Helander Vist (46`.11-Kevin-Keret Ojaste)

varus: 11-Kevin-Keret Ojaste, 12-Maik Kolats, 18-Holger Jänes, 19-Krister Põkk, 22-Robin Heinsoo,
treener: Avo Jakovits

Eelmises voorus võidukas olnud meeskond sõitis Jõgevale, et otsida esimest võitu Jõgeva FC Wolvesi vastu. Ajalooliselt olid meeskonnad omavahel kohtunud kaks korda ja Lootosel oli võiduarve avamata. Avamatuks jääb see ka peale tänast kohtumist, mille “hundid” tulemusega 5:2 võitsid.

Algselt Jõgeva linnastaadionil toimuma pidanud kohtumine tõsteti viimasel hetkel Jõgeva aleviku väljakule ja head see ei tähendanud. Läbi aegade on meeskonnal sealt ainult halvad mälestused. Ei olnud erandiks tänanegi mäng. Mängust jäid erinevatel põhjustel eemale esiründaja Priit Rahuelu ja poolkaitseliin koosseisus Martin Adusoo, Erik Listmann ja Oliver Jõgeva. Pikk sõit jäi ette võtmata ka meeskonna veteranil Taavi Tobrelutsul. Kohe mängu alguses olid head võimalused Lootose juhtima viimiseks Tambet Toimil, Elon Holger Vaabil ja Andre Kukkèl, kuid nagu ütleb jalgpallitarkus … kui ei löö ise, lüüakse sulle … 10.minutil jäi oma mängija katmisega hätta rasmus Mathias Mõttus ja 1:0 oli tõsiasi. Veelgi kurvemaks tegi olukorra fakt, et väravavaht Markus Villako sai olukorras niivõrd tõsiselt vigastada, et mängu jätkata ei suutnud. Väravavahi kindad tõmbas kätte Valeri Dobrovolski ja etterutatult, sai oma tööga täitsa korralikult hakkama. Sunnitud vahetusena tuli mängu Robin Heinsoo, kes umbes kümneminutilise mängu järel seisu Stefan Ander Ploomi söödust viigistas. Viiginumbrid siiski ei kestnud lõpuni. 43.minutil lasti taas äärelt läbi Murumaa, kes palli null nurgast ette posti virutas. Meeste mõtted olid hajevil ja nii polnud imestada, et 45+5`. nurgalöögist jäeti vastane markeerimata ja vahejale sai kodumeeskond minna kaheväravalises eduseisus.

Poolajal tegi treene Avo Jakovits kaks vahetust. Välja tulid  tipuründajana tegutsenud Helander Vist ja Rasmus Mathias Mõttus. Nende asemel sekkusid mängu Kevin Keret Ojaste ja Maik Kolats. Viimane põhjustas käega mängu eest penalti, mille vastased ka realiseerisid. Lootose oli ilmselgelt hädas muruväljakuga ja kui 70.minutil lõid vastased seisuks 5:1 tegi treener Jakovits topeltvahetuse. Juks ja väravaautor Heinsoo välja. Holger Jänes ja Krister Põkk sisse. Tipuründajaks asus Vaab. Momente tekkis mõlema värava all ja vastaste edunumbrid oleks võinud olla kahekohalised, kui Dobrovolski, Ploom ja Oper kolmekesi taga kõvasti tööd poleks teinud. Lootose poolelt üritasid väravat lüüa paljud, aga teisel minutil leidis tee väravasse Andr Kukkè lükk trahvikasti joonelt. Tulemusega 5:2 kohtumine ka lõppes.

Meeskonna järgmiseks vastaseks on liiga liider FC Otepää, keda võõrustatakse Lootospargis 3.juulil.