Hoiatused: 20. Nikita Baranov, 45+2. Aleksandr Dmitrijev – 53. Marios Oikonomou
Mänguolud: +7, selge taevas; muruväljak väga heas seisuskorras
Äärekohtunikud: Istvan Norbert Albert, Peter Berettyan
Neljas kohtunik: Sándor Andó-Szabó (kõik Ungari)

Eesti: Mihkel Aksalu, Taijo Teniste (31. Gert Kams), Nikita Baranov, Ragnar Klavan, Ken Kallaste, Karol Mets, Aleksandr Dmitrijev (80. Sergei Mošnikov), Pavel Marin, Siim Luts (69. Ats Purje), Konstantin Vassiljev, Sergei Zenjov.
Varus: Andreas Vaikla, Pavel Londak, Tarmo Neemelo, Artur Pikk, Mattias Käit, Dmitri Kruglov, Henri Anier, Ats Purje, Henrik Ojamaa, Joonas Tamm, Gert Kams, Sergei Mošnikov.

Kreeka: Orestis Karnezis, Giannis Maniatis (87. Alexandros Tziolis), Kostas Manolas, Kyriakos Papadopoulos, Nikos Karelis, Kostas Mitroglou, Tasos Bakasetas, Vasilis Torosidis (18. Marios Oikonomou), Petros Mantalos, Sokratis Papastathopoulos (7. Panagiotis Tachtsidis), Kostas Stafylidis.
Varus: Stefanos Kapino, Panagiotis Glykos, Alexandros Tziolis, Thanos Petsos, Apostolos Vellios, Yannis Gianniotas, Panagiotis Tachtsidis, José Holebas, Marios Oikonomou.

Eesti rahvuskoondis pidi Martin Reimi teises kohtumises peatreenerina tunnistama 2018. aasta MM-valiksarja mängus Kreeka koondise 0:2 paremust. Kreeka asus juba teisel minutil nurgalöögi järel juhtima ning lõi 61. minutil otse karistuslöögist oma teise värava.