Hoiatused: 47`.Sten Aer (Paide) – 59`. Keron Valdonen (Lootos)

Paide Linnameeskond: Viibur(vv), Leht(vv), Keerberg, Kallas, Trofimov, Luik, Vaks, Parve, Reivik, Välimäe, Lohu, Schüts, Ivanov(k), Jaanhold, Aer, Jenas
Treener: Viktor Mets

FC Lootos: 1-Henri Loeg (vv), 4-Veli Lillo, 5-Alari Maidla, 6-Keron Valdonen, 7-Fredy Samulin, 9-Markus Mäeots, 11-Karl-Kristofer Hirmo, 14-Alfred Rinne, 18-Jaano Viese(k), 26-Sten Marten Külv, 29-Sander Raud, 30-Kerdo Roodes, 32-Aleksandr Jerotski.
Treener: Kaido-Meinhard Kukli

U15 noorte võistkond alustas liigaahooaega Paides, kus maikuu viimasel pühapäeval kohtuti sealse linnameeskonna eakaaslastega. Vastased asusid kohtumist kaheksandal minutil juhtima ja ainsaks väravaks avapoolajal see ka jäi. Värava lõi Kardo Kallas. Teise poolaja 13.minutil suurendas esmalt kollase kaardi teeninud Sten Aer Paide edunumbrid 2:0 peale. 59.minutil teenis vastast lubamatult töödelnud Keron Valdonen kollase kaardi. 67.minutil lõi Kris-Jan Jaanhold 3:0. Lõppseisu vormistas kolmandal üleminutil Aer.

Võistkonna järgmiseks vastaseks on Tallinna FC Flora Rohevalgete võistkond. Mäng toimub Nike Arenal 6.juunil kell 18.