13.august kell 17:00, Lootospark, TU15 VIII voor.

Ilm: +25C

Väravad: 37`. Gerlin Zoludev – 15`. Nora Pank, 31`.ov, 42`.Agnes Teppo

FC Lootos: 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 10-Helene Hioväin,  11-Britt Marii Vija, 12-Mia Kolats, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16- Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese, 20-Kaisa Oinberg, Treener: Ave-Lii Laas

FC Flora:

Tüdrukute U15 võistkond võõrustas Suvelaagri lõpetuseks Lootospargis Tallinna FC Flora eakaaslasi. Noored allegrod alustasid kohtumist hästi ja olid mitmel korral lähedal juhtväravale. Skoori avasid siiski vastased, lüües 15 minutil värava kontrarünnakust. Teise poolaja avaminutil lõid allegrod õnnetu omavärava ja kuigi Gerlin Zoludev vähendas 37. minutil kaotusseisu minimaalseks, lõid vastased 42.minutil veel ühe värava ja võitsid kohtumise tulemusega 3:1.

Lootose järgmine mäng on 19.augustil kui kell 17 mängitakse Kohilas sealse Püsivusega.