Kohtunik: Siim Suurmets, abikohtunikud: Kristjan Kruk ja Veiko Kõiv

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 6-Lisette Tamm, 18-Kätlin Vassil, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 8-Ita Lillo, 20-Kristin Kukli,  23-Indra-Liz Nemvalts, 12-Keitlyn Metsmaa(84`.24-Katariina Kinnunen), 7-Ave-Lii Laas(k), 10-Kärt Hüdsi
varus: 5-Sandra Haidak, 24-Katariina Kinnunen, 15-Astrid Erik
Treener Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi

Ühendnaiskond: 1-Reti Talts, 72-Mariana Kees, 26-Sandra Liir, 30-Teele Toomsalu(k), 15-Maria Soll, 18-Sirli-Stella Jõgis, 13-Anna-Liisa Joandi, 24-Kateriin Kuusk, 25-Kairi Koort (56`.4-Margret Talimaa), 12-Teisi Toomsalu, 11-Gerda Johanna Leichter
varus: 21-Katriin Kabanov, 4-Margret Talimaa, 29-Kaisa Oleks
treener: Sergei Vassiljev, füsioterapeut Roger Teor

Naiskond võõrustas täna Meistriliiga eelviimases kodumängus JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi Ühendnaiskonda. Ilusal laupäeva pärastlõunal oli Lootosparki kogunenud üle 30 pealtvaataja, kes nägid võrdsete võistkondade heitlust liigasse püsimajäämise nimel. Eelmises mängus SK10 Premiumi vastu võidu saavutanud koosseisust jäi välja viirushaigusega kimpus olnud Anette Laureen Linnuste. Tema asemel alustas Keitlyn Metsmaa. Avapoolajal löödud kaks väravat läksid erinevatesse väravatesse. Teisi Toomsalu viis külalised 22.minutil juhtima ning 44.minutil Kärt Hüdsi viigistas. Viigilise tulemusega kohtumine ka lõppes. Sellega sai Ühendnaiskonnast viies naiskond sellel hooajal, kelle käest allegrodel kolme punkti võita ei õnnestunud (neljast mängust kaks kaotust ja kaks viiki)

Liigatabelis jätkub pinget ka viimaseks kaheks vooruks. Kuna Tartu derbys toimunud mängus viigistasid omavahel 3:3 JK Tammeka ja SK10 Premium, siis sai selgeks, et alates 2013 aastast Meistriliigas mänginud SK10 Premiumi võistkonda riigi kõrgeimal tasemel mängimas ei näe. Seitsmenda koha omanik ja ühtlasi üleminekumängudele mineva võistkonna nimi on jätkuvalt kolme võistkonna vahel lahtine.

enne mängu …

Treener Kaido Kukli: Kui võimalik, sooviks ühendnaiskonda viimases mängus võita, aga eks näis.

Karmen Piirimaa: Ma usun, et meil on võimalus saada kolm punkti ehk võita.

ÜN treener Sergei Vassiljev: Naised on leidmas mängudes stabiilsust. Kindlasti soovime jätkata seda ka Põlva FC Lootose vastu.

Anna-Liisa Joandi: Oleme heas hoos. Ees ootab oluline mäng. Läheme ja anname endast maksimumi, et kolm punkti koju tuua.